ویدیو HD

سفر به مالمو | سومین شهر بزرگ سوئد

 امروز می خواهیم سفر به مالمو را تجربه کنیم که از شهرهای دیدنی سوئد به شمار می رود. سوئد جاذبه های متعددی را در خود جای داده است و به خاطر شرایط خوب زندگی در آن از مقاصد محبوب مهاجرت به حساب می آید اما بسیاری از افراد با شهرهای سوئد آشنایی چندانی ندارند و از جاذبه های تماشایی و فضای زیبای شان بی اطلاع هستند، به همین خاطر این سفر را برای تان ترتیب داده ایم تا بیشتر با دیدنی های سوئد در سومین شهر بزرگ این کشور آشنا شوید. با ما باشید و جاهای دیدنی مالمو را در این ویدیو مرور کنید.

شخصی که این ویدیوی دیدنی از مالمو را تدارک دیده است ویلیام کالینز (William Collins) نام دارد. او مالمو را یکی از شهرهایی محبوب سوئد می داند که چندان در دنیا آوازه اش نپیچیده است و هنوز افراد بسیاری از زیبایی های آن بی اطلاع هستند. شاید حق با او باشد، پس ما پرده از رازهای مالمو برداریم تا شما مخاطبان کاناوال، با تماشایی این ویدیو و اطلاعاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم با مالمو آشنا شوید. این شهر در نواحی جنوب شرقی سوئد قرار دارد و در جنوب استان اسکونه (Skåne County) جای خوش کرده است. 

یکی از مهمترین جاذبه های این شهر پل اورسوند (Øresund Bridge) است که تاثیر بزرگی در صنعت حمل و نقل مالمو داشته و علاقه مندان به تکنولوژی و البته معماری را نیز به خود جذب کرده است. پل اورسوند یک پل دو طرفه جاده ای و ریلی است که با عبور از تنگه اورسوند دو کشور سوئد و دانمارک را به یکدیگر متصل می کند. این پل را طولانی ترین پل جاده ای و ریلی اروپا می دانند؛ در حین سفرمان به مالمو حتما از این سازه منحصر به فرد دیدن می کنیم. 

به گفته ویلیام، در حال حاضر، حدود 175 نوع ملیت در این سرزمین زندگی می کنند که هر کدام جلوه ای از فرهنگ و هنر خود را در این جا به نمایش گذاشته اند. کافه های ایتالیایی، غذاهای خیابانیِ خاورمیانه و ... حال و هوای عجیبی به این شهر بخشیده اند. 

در ادامه می خواهیم این تنوع قومی را در این منطقه تماشا کنیم و بیشتر با فضای شهری مالمو آشنا شویم؛ حتما با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: William Collins

Instagram Account: https://www.instagram.com/theonlywilliam

Photo Of Cover: Silvan Bachmann

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مسعود کرامتی

سلام . روز بخیر خیلی با کیفیت و عالی بود. یه شهر ایده آل برای زندگی

06 آذر 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.