کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مالت | کشوری در جنوب اروپا

می خواهیم به یک گشت و گذار جذاب برویم و برای این کار، کشور مالت در اروپا را برگزیده ایم. سفر به مالت تجربه ای ست که برای کمتر کسی پیش می آید و ما به کمک این ویدیوی کارناوال آن را به صورت مجازی تجربه می کنیم. با وجود آن که دیدنی های مالت بی شمار هستند اما ما بیشتر زمان گشت و گذارمان را در طبیعت سپری می کنیم تا اینگونه، لحظاتی را از دغدغه های مان دور بمانیم و دل به چشم اندازهای طبیعی بسپاریم. 

جمهوری مالت یا مالتا (Malta) در نواحی جنوبی قاره اروپا و در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد. این کشور در حقیقت یک مجمع الجزایر کوچک است و به همین خاطر، سواحل تماشایی بی شماری دارد و طبیعتش بسیار چشمگیر است.

پایتخت این کشور، والِتا (Valletta) نام دارد. بر اساس آمار سال 2016، جمعیت این شهر در حدود 5,730 است و در نتیجه، والتا یکی از کم جمعیت ترین پایتخت های اروپایی شمرده می شود؛ عجیب تر آن که جمعیت این شهر روز به روز نیز  در حال کاهش است. در این شهر آثار قابل توجهی از قرن شانزدهم میلادی وجود دارد و بسیاری از این ها در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. در سفرمان نگاهی هم به این شهر خواهیم داشت و از فراز آن گذر می کنیم. 

همان طور که گفتیم مالتا در میان دریای مدیترانه قرار دارد و همین موضوع سبب شده است تا از موقعیت خوبی به عنوان یک پایگاه دریایی بهره مند باشد؛ این مساله دلیلی شده تا این کشور در دوره های تاریخی مختلف به دست اقوام و سرزمین های گوناگون بیفتد که از جمله شان می توان به یونانی ها، رومی ها، بیزانس ها، سیسیلی ها، ترک ها، فرانسوی ها، انگلیسی ها و ... اشاره کرد. آخرین کشوری که این سرزمین را تحت تملک خود دانست، بریتانیا بود؛ بریتانیایی ها در این جا یک ایستگاه مهم برای کشتی ها و مقر ناوگان دریایی مدیترانه ای خود برپا کرده بودند؛ اما در نهایت پس از مذاکرات بسیار، سرزمین مالت در سال ۱۹۷۴ به یک جمهوری تبدیل شد.

دیگر وقتش شده تا به این کشور برویم و از زیبایی هایش لذت ببریم. کارناوال را در این سفر همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Paul Ayling

Music: 06 Immortalys By Ivan Torrent

Photo Of Cover: Marco Davide Santini

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست