کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به منچستر | شهری زیبا و فوتبالی در انگلستان

حتما تا به حال نام منچستر به گوش تان خورده است، اما شاید همیشه آن را همراه با پسوند «یونایتد» و «سیتی» شنیده باشید و با آمدن نامش تنها به یاد فوتبال بیفتید. خوبست بدانید که شهر منچستر علاوه بر آنکه در فوتبال حرف های زیادی برای گفتن دارد، در زمینه معماری و زیبایی شهری نیز قابل توجه و تقدیر است. این بار به این شهر زیبا سفر می کنیم که به عقیده برخی، دومین شهر مهم انگلستان پس از لندن است. می خواهیم به این سرزمین برویم و قدری بیشتر با آن آشنا شویم. اما بد نیست کمی درباره آن توضیح دهیم و سپس قدم در شهر بگذاریم. 

منچستر در شمال غربی انگلستان قرار گرفته و یکی از کلان شهرهای این سرزمین است. این شهر از اسم و رسم خوبی برخوردار است و هر سال گردشگران بسیاری به سوی آن روانه می شوند. منچستر امکانات خوبی دارد و جزو شهرهای پیشرفته دنیا شمرده می شود. مساحت شهر به حدود ۱۱۵ کیلومترمربع می رسد و نابر سرشماری سال ۲۰17، ۵45500 تن در آن زندگی می کنند. شهر منچستر فاصله چندانی از دریای ایرلند ندارد و آب و هوایش اقیانوسی معتدل است. به وقت تابستان این شهر آب و هوای ملایم دارد و در فصل زمستان، بسیار سرد می شود. منچستر جاذبه های متعددی را در خود جای داده است که در ادامه نگاهی به آن ها خواهیم داشت.

در ابتدای سفرمان به ساعتی که بر روی تالار شهر منچستر (Manchester Town Hall) نصب شده است نگاهی می اندازیم. این بنای زیبا در میدان آلبرت قرار دارد و از آن با عنوان «تالار شهر» نیز یاد می کنند. از آن جایی که این بنا یکی از مهمترین ساختمان های این شهر است در ادامه باز هم از آن بازدید می کنیم. پس از تالار شهر، به تماشای کلیسای منچستر (Manchester Cathedral) می رویم. این کلیسا از یادگارهای قرون وسطاست و امروزه، محل سکونت اسقف شهر شمرد می شود. بنای این کلیسا در طول تاریخ، صدماتی دیده است اما دوباره آن را سرِ پا کرده اند تا همچنان در منچستر جلوه گری کند. این پایان سفرمان نیست و دیدنی های دیگری نیز در مسیرمان قرار دارند. 

به کارناوال ملحق شوید تا منچستر را با یکدیگر ببینیم.


:Video Details

Produced By: Daniel Bosler

Music: Beachmen - Hot Work

Photo Of Cover: Alexander Higgins

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست