کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مارسی فرانسه

ویدیو پیش رو توسط هنرمندی به نام جرج دیبر (Joerg Daiber) در جریان سفر به مارسی فرانسه فیلمبرداری شده است. در این ویدیو می توانید گوشه ای از جاذبه های مارسی را ببینید و از چشم انداز تماشایی این شهر لذت ببرید. مارسی در جنوب کشور فرانسه واقع شده است و پس از پاریس به عنوان دومین شهر بزرگ این کشور شناخته می شود. این شهر درست در کنار دریای مدیترانه قرار دارد و به همین خاطر، سواحل زیبا بخش مهمی از دیدنی های مارسی را تشکیل می دهند. البته در سفر به مارسی نباید از تماشای بناهای تاریخی و سازه های باشکوه نیز گذشت. در ادامه، تعدادی از این جاذبه ها را معرفی می کنیم تا از طریق آن ها، بیشتر با مارسی آشنا شوید.

نتردام دو له گارد | Notre-Dame de la Garde: این کلیسای کاتولیک یکی از اصلی ترین نمادهای شهر مارسی به شمار می رود و ساخت آن به بین سال های 1853 و 1864 باز می گردد.  این بنا بر روی یک صخره آهکی در ارتفاع 149 متری و بر روی خرابه های یک قلعه باستانی ساخته شده و بلندترین نقطه شهر مارسی است. این مکان پربازدیدترین جاذبه شهر مارسی نیز به حساب می آید.

بندر قدیم مارسی | Vieux-Port de Marseille: این مکان از بنادر قدیمی فرانسه است که به ویژه در قرون وسطی و در زمان جنگ های صلیبی یکی از مهمترین مراکز تجارت و داد و ستد در فرانسه بود. در این منطقه بناهای تاریخی بسیاری به چشم می خورد و همچنین چشم انداز این بندر به دریای مدیترانه باعث شده است تا از بزرگترین جاذبه های گردشگری در اروپا باشد. 

کاخ لونگشامپ | Palais Longchamp: لونگشامپ یک فضای عمومی ست با مجسمه های حیوانات، فواره های تزیین شده و ... که قدمتش به قرن نوزده میلادی می رسد. خوبست بدانید موزه های هنرهای زیبا و تاریخ طبیعی مارسی در این منطقه واقع شده اند. 


:Video Details

Produced By: by Joerg Daiber

Music: Alexander Borodin

Photo Of Cover: Pierre-Yves Babelon

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست