کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مدئین | گشتی در دومین شهر بزرگ کلمبیا

کوله بار خود را جمع کرده ایم تا راهی کشور کلمبیا شویم و دومین شهر بزرگ این سرزمین را از نظر بگذرانیم. مقصدمان شهر مدئین (Medellín) در نواحی شمال غربی کلمبیاست. این شهر در یکی از معروفترین دره های کشور به نام ابورا (Aburrá Valley) شکل گرفته است. بر اساس آمار سال 2017، شهر مدئین 2.5 میلیون تن جمعیت دارد؛ اما اگر منطقه کلان شهر آن را در نظر بگیریم که شامل 9 شهر دیگر در اطراف نیز می شود، جمعیت از 3.7 میلیون تن تجاوز می کند. این شهر، اقلیم جنگل های بارانی یا همان استوایی را دارد اما از آنجایی که در ارتفاع 1500 متری از سطح دریا قرار گرفته، از آب و هوایی خنک تر نسبت به دیگر شهرهای نزدیک به خط استوا برخوردار است.

شاید تا به حال نام این سرزمین آمریکای لاتین به گوش تان نخورده باشد؛ اما حتما اسم پابلو اسکوبار را شنیده اید؛ قاچاقچی بزرگ مواد مخدر که به عنوان ثروتمندترین قاچاقچی تاریخ بشر شناخته می شود. این فرد را در شهر مدئین کشتند و با این اتفاق، به نوعی نام مدئین در نقشه جهان پررنگ شد.

حال که کمی با سرزمین مدئین و حال و هوایش آشنا شدید با ما همراه شوید تا این شهر را از بالا تماشا کنیم. فضای متفاوت این جا حتما شما را تحت تاثیر قرار می دهد. با ورود به شهر به وضوح می توان شاهد برپا شدن شهر در میان دره بود. خانه ها در دو طرف دره شکل گرفته اند و میان شان، طبیعت قد برافراشته است.

این شهر نیز مانند هر سرزمینی معماری منحصر به خود را دارد که در نگاه اول، شاید برای مان غریب باشد. در هر بخشی از مدئین، معماری متفاوت و جالبی به کار رفته است. در برخی مناطق، آسمان خراش ها به چشم می خورند و در برخی دیگر از مناطق، خانه هایی با سقف شیروانی. حتا محله ای هم در شهر مدئین وجود دارد که به خانه های رنگی و پلکانی مزین شده است.  

در ادامه برای تماشای این شهر دیدنی حتما با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: OpenHorizon Films

Instagram Account: OpenHorizonFilms

Photo Of Cover: TÄk

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست