ویدیو HD

سفر به دریای مدیترانه | گشت و گذار در سواحل ساردینیا

این بار در گشت و گذار مجازی مان، قصد سفر به گوشه ای از دریای مدیترانه را داریم که دریای ساردینیا نام دارد. در سواحل جنوب این دریای نیلگون قدم می زنیم و از چشم انداز رویایی این خطه لذت می بریم. شاید به نظرتان عجیب باشد که چطور دریای ساردینیا خود در میان دریایی دیگر قرار گرفته است؟! باید بدانید که سازمان آب‌نگاری بین‌المللی -مهمترین سازمان در تعیین حدود دریاها- اینجا را تنها بخشی از دریای مدیترانه می داند و به هیچ وجه، آن را دریایی جداگانه در نظر نگرفته است؛ اما همچنان در میان مردم، ساردینیا، دریا خطاب می شود. ساردینیا در غرب مدیترانه جای خوش کرده و توسط جزیره ایتالیایی ساردینیا و مجمع الجزایر اسپانیایی بالئاری (Balearic Islands) احاطه شده است. در ادامه به ساحلی در جنوب این منطقه می رویم تا چشم انداز اینجا را در یک روز آفتابی از نظر بگذرانیم و لحظات دلپذیری را تجربه کنیم. ما را همراهی کنید. 

قدم به کنار دریا می گذاریم، در همان نگاه اول آبی شفاف دریا، چشم مان را به خود خیره می کند. زمانی که دریا را از بالا می نگریم، حتا سنگ ریزه ها نیز دیده می شوند و این، ما را به حیرت وا می دارد. امواج به آرامی به سوی ساحل حرکت می کنند و چشم اندازی تماشایی پدید می آورند. کمی آن طرف تر چند قایق کوچک کناره گرفته اند که با هر تکان کوچک آب، به جنب و جوش می افتند. اندکی بعد، جاده ای نظرمان را جلب می کند که در نزدیکی ساحل قرار دارد و منظره بی نظیری در اختیار خودروهای عبوری قرار می دهد. همچنان به گشت و گذارمان ادامه می دهیم، بازتاب انوار خورشید در پهنه نیلگون این دریا، ما را به دنیایی خیالی می کشاند ...

با کارناوال همراه شوید و از این سفر مجازی لذت ببرید. 


:Video Details

Web: https://www.enricotravels.com

 Music: Bright Lights (Steerner Remix) By Syn Cole

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET