کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به میلان | از شهرهای جذاب ایتالیا

امروز از میان شهرهای رنگارنگ دنیا، به سراغ میلان ایتالیا می رویم تا گشتی به یادماندنی را در آن تجربه کنیم. امروزه این شهر را یکی از پایتخت های اصلی مد و فشن دنیا می دانند؛ اما ما به این شهر نیامده ایم تا از آخرین خبرهای مد در جهان مطلع شویم. حتا با وجود آن که پایه های شهر میلان در سده ششم پیش از میلاد بنا شد و از آن پس، کلیساها و سازه های تاریخی بسیاری در این خطه جای گرفت، به دیدار آثار تاریخی شهر نیز نمی رویم. دلیل سفر ما، تماشای میلان این روزهاست؛ فارغ از سازه های باستانی و یا نمایش های مد و فشن، می خواهیم به تماشای چهره مدرن این شهر بنشینیم، پس با کارناوال همراه شوید تا گشت و گذاری در میلان امروزی داشته باشیم.

قدم در شهر می گذاریم، در ابتدای راه، فضای سبزی به نام پارکو دل پورتلو (Parco del Portello) را می بینیم که با معماری خاص و سرگرم کننده اش نظر هر تماشاگری را به خود جلب می کند. در ادامه چند ساختمان را مشاهده می کنیم که محوطه بیرونی شان با گیاهان متنوع پوشیده شده است. این برج های سبز، جنگل عمودی (Vertical Forest) نام دارند و هدف از ساخت شان کمک به بهبود هوای شهری ست. جنگل سبز، کاملا با المان های محیط زیستی همگام هستند به طوری که حتا برای آبیاری شان از آب فاضلاب خانه ها استفاده می شود. به راه مان ادامه می دهیم، ساختمان یونی کردیت (UniCredit) در شب می درخشد و همین، توجه ما را بر می انگیزد. بد نیست بدانید این ساختمان، یکی از شعب بزرگترین بانک ایتالیاست. به همین منوال به گشت و گذار در شهر می پردازیم و از معماری سازه های مدرن و باشکوه لذت می بریم.

با ما باشید و این سفر دیدنی را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست