کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مینسک | پایتخت دیدنی بلاروس

آیا تا به حال نام مینسک به گوش تان خورده است؟ با این سرزمین آشنایی دارید؟ در ادامه می خواهیم از این شهر کمتر شناخته شده صحبت کنیم و ویدیوی جذابی از آن را با شما به اشتراک بگذاریم. 

شهر مینسک (Minsk) در نواحی مرکزی کشور بلاروس قرار گرفته است و عنوان پایتختی این کشور را بر دوش دارد. مینسک بر اساس آخرین سرشماری که در سال 2018 صورت گرفت 1,982,444 تن جمعیت دارد و به عنوان، بزرگترین شهر سرزمین بلاروس نیز شناخته می شود. این شهر در کنار دو رودخانه نیامیها (Nyamiha) و اسویسلچ (Svislač) قرار گرفته است که همین موضوع، به تنهایی می تواند چشم انداز تماشایی این منطقه را توجیه کند. در ادامه همراه مان باشید تا به تماشای دیدنی های این سرزمین بنشینیم و گشت و گذاری لذت بخش در آن داشته باشیم. 

با ورود از دروازه شهر مینسک، سفرمان را آغاز می کنیم. دروازه شهر، لقب دو برج بزرگی ست که با معماری دوران استالین در مینسک ساخته شده اند و هر که از میان این دو گذر می کند حسی عبور از دروازه های یک سرزمین را دارد. این دو برج در میدان ریل وی استیشن (Railway Station Square) قرار گرفته اند. پس از آن، از بالا به مینسک نگاه می اندازیم؛ جنب و جوش شهر و مردمش را نظاره می کنیم و از زیبایی ها لذت می بریم. در حین گشت گذارمان در آسمان، نگاهی هم به چشم انداز زیبای غروب داریم. در ادامه، یک گرافیتی جذاب توجه مان را جلب می کند. آتش بازی در آسمان مینسک و پس از آن، یورش ابرها از دیگر لحظات زیبایی هستند که با آن ها مواجه می شویم. 

در ادامه سفرمان، رژه در خیابان های شهر را می بینیم. پاییز، قدم در مینسک گذاشته و بر درختان رنگ پاشیده است. دیگر، طبیعت سرسبز نیست و در عوض، به آرامی رنگ به پاییز می بازد. در حین سفرمان، نگاهی هم به شب های مینسک داریم و در آخر، چشم اندازی از روزهای برفی پایتخت بلاروس را به نظاره می نشینیم. 

در این گشت و گذار هوایی با کارناوال همراه باشید. 


:Video Details

Produced By: Dimid Vazhnik

Photo Of Cover: Panagiotis Papadopoulos

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست