کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مغولستان | سرزمین نوادگان چنگیز

نظرتان در مورد سفر به مغولستان چیست؟ دوست دارید ببینید در این کشور چه می گذرد؟ کارناوال، امروز این کشور را برای گشت و گذار برگزیده و می خواهد گوشه ای از دیدنی های این سرزمین را نشان تان دهد. شاید تا به حال نام این کشور را به عنوان یک مقصد جذاب نشنیده باشید اما مغولستان تجربیات بی نظیری را برای تان کنار گذاشته و می تواند شما را جادو کند. می توانید دل به طبیعت این دیار بسپارید و کمی از معجون آرامش آن بنوشید و یا به سراغ صومعه های دیدنی بروید و در دنیایی عرفانی غرق شوید. برای لمس زیبایی های مغولستان با ما همراه شوید و این سرزمین را به تماشا بنشینید...

سفرمان با دیدن تندیس اسب سوار چنگیزخان آغاز می شود که در پایتخت مغولستان، اولان باتور (Ulaanbaatar)، قرار دارد. کمی بعد به سراغ سنگ لاکپشتی می رویم که در پارک ملی گرکی ترلج (Gorkhi-Terelj National Park) واقع شده است و پس از آن، این معبد آریاپالا (Aryapala Temple) است که ما را به سوی خود فرا می خواند. 

حالا نوبت بیابان گبی (Gobi Desert) است که پیش روی مان قرار گیرد. گشتی در این بیابان تماشایی می زنیم و به قسمت های مختلف آن می رویم. سپس صومعه اونگی (Ongi Monastery) را خواهیم دید و کمی بعد صومعه ای دیگر به نام اردن زو (Erdene Zuu Monastery) را از نظر می گذرانیم. چچرلگ (Tsetserleg) نام منطقه سرسبزی است که در ادامه گشتی در آن می زنیم و بعد بر فراز آتشفشان کورگو (Khorgo) به پرواز در می آییم. تماشای حیوانات در رولینگ هیلز (Rolling Hills) یکی از بخش های لذت بخش سفر امروز ماست. تماشای دریاچه خووسکل نیور (Khövsgöl Nuur) را نیز از دست نمی دهیم که عنوان بزرگترین دریاچه مغولستان را به خود اختصاص داده است و زیبایی خاص خودش را دارد. 

سازنده ویدیو درباره آن چنین می گوید:

مغولستان از نظر مناظر زیبا هیچ کمبودی ندارد. در صحرای گبی منظره ای خشک و سنگی می بینید و کمی بعد با مراتع سرسبز و حیواناتش شگفت زده می شوید. همانطور که به سفرمان ادامه می دادیم، مناظری که در اطراف ما قرار داشت، جذاب تر شد. مغولستان واقعا یکی از زیباترین کشورهایی بود که به آن سفر داشتم اما این سفر بدون چالش نبود. کمبود زیرساخت ها و کمبود آب، این سرزمین را به مقصدی چالش برانگیز برای بازدید تبدیل کرده است اما کسانی که تجربه این سفر را داشته اند، با من موافقند که این مبارزه کاملا ارزشش را دارد!

با کارناوال همراه باشید و این سفر جذاب را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست