کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی متفاوت در مسکو | تماشای زیبایی های پایتخت روسیه

امروز قصد سفر به مسکو را داریم؛ بزرگترین شهر و پایتخت تماشایی کشور روسیه. مسکو در کنار سن پترزبورگ، دو شهر مهم روسیه شمرده می شوند که آوازه شان در گوشه گوشه دنیا پیچیده است. پس از آن که تزارها در روسیه از جایگاه قدرت پایین آمدند، سن پترزبورگ نیز عنوان پایتختی اش را از دست داد و مسکو به عنوان پایتخت روسیه تعیین شد و از آن زمان تا کنون با اقتدار بر جایگاه خود مانده است. این شهر جاذبه های بسیاری دارد و امکانات قابل توجهی را در خود جای داده است که از جمله شان می توان به چهار فرودگاه بین المللی و 9 ایستگاه راه آهن اشاره کرد. همچنین متروی مسکو را یکی از عمیق ترین تونل ها در جهان می دانند. در ادامه به این شهر گردشگرپذیر می رویم تا نگاهی به جاذبه های رنگارنگش داشته باشیم و سفری دلپذیر برای خود رقم بزنیم. 

در ابتدا ساختمان اصلی دانشگاه ایالتی مسکو (Moscow State University) را از نظر می گذارنیم که در منطقه ای به نام تپه های اسپارو (Sparrow Hills) قرار گرفته است. سپس، چندی از تندیس ها و سازه های متعدد مسکو را به تماشا می نشینیم. در میان تندیس ها، صورت جوزف استالین و ولادیمیر لنین به چشم می خورند که از رهبران جنبش کمونیسم در روسیه بودند. همچنان به راه مان ادامه می دهیم، کمی آن طرف تر، کلیسای جامع مسیحِ ناجی (Cathedral of Christ the Saviour) با گنبدهای طلایی رنگش خود نمایی می کند و سعی در جلب توجه رهگذاران دارد. نگاهی به این سازه می اندازیم و از آن فاصله می گیریم. به گشت و گذارمان ادامه می دهیم تا اینکه با یکی از جذاب ترین و مهمترین جاذبه های مسکو مواجه می شویم؛ کلیسای جامع سنت باسیل (Saint Basil's Cathedral). تصویر این کلیسا معمولا بر روی تمام کارت پستال های مسکو به چشم می خورد و رنگ های زیبایی که در نمای بیرونی اش به کار رفته، به سادگی از خاطر پاک نمی شود. این کلیسا به دستور ایوان مخوف ساخته شد و تا سال ۱۶۰۰ میلادی بلندترین سازه شهر به شمار می رفت.

هنوز جاذبه های بیشتری برای دیدن مانده اند، همچنین می خواهیم نگاهی به رژه سربازان روس بیندازیم و آتش بازی را بر فراز شهر تماشا کنیم. در این سفر همراه کارناوال بمانید.


:Video Details

Produced By: SoltauCruiser

 Photo Of Cover: Yuliya Baturina

Music: Victory By Two Steps from Hell

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست