کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مسکو | گشت و گذار در پایتخت روسیه

تب جام جهانی سراسر دنیا را فرا گرفته است؛ تمامی چشم ها، خیره به سوی کشور روسیه و به ویژه پایتخت آن، مسکو است. ما هم خالی از لطف ندیدیم تا در این هیاهو، سفری به پایتخت تماشایی روسیه داشته باشیم و بیشتر با این سرزمین آشنا شویم. به مسکو می رویم، جایی که علاوه بر پایتختی، عنوان پرجمعیت ترین شهر روسیه را نیز یدک می کشد. برای سالیان بسیار، سن پترزبورگ شهر اول روسیه به شمار می رفت اما با پایین کشیده شدن تزارها از قدرت و به روی کار آمدن دولت کمونیست، مسکو به مقام پایتختی رسید. اگرچه رنگ و بوی کمونیست تمامی شهر را فرا گرفته اما یادگارهایی از تزارها نیز در این سرزمین زیبا به چشم می خورد و آمیخته ای از این دو، گردشگران را به وجد می آورد. کم کم به سوی مسکو قدم بر می داریم. ما را در سفر میان جاذبه های چشم نواز این شهر، همراهی کنید.

در آغاز سفرمان با یادبودی مواجه می شویم که کارگر و زن کلخوز (Worker and Kolkhoz Woman) نام دارد؛ مرد و زنی را می بینیم که یکی از مهمترین نمادهای حکومت کمونیستی، یعنی داس و چکش را به بالای سر برده اند. پس از آن به نمای کلی از شهر نظر می اندازیم و سپس راهی یکی از مهمترین بناهای تاریخی مسکو می شویم؛ کلیسای دورمیشن (Dormition Cathedral). این بنا متعلق به مسیحیان ارتدکس است و با نام «کلیسای فرض» نیز از آن یاد می کنند. بعد از آن، به موزه دولتی تاریخ روسیه (State Historical Museum) می رویم که با نمایی سرخرنگ، در شهر می درخشد؛ این موزه در سال 1872 تاسیس شده است. معماری منحصر به فردی در گوشه گوشه شهر و همچنین، کانال های آب و هر آنچه در مسکو می بینیم ما را به حیرت وا می دارد. جلوه های شهر را یک به یک از نظر می گذرانیم و مبهوت این همه زیبایی به راه مان ادامه می دهیم.

ورود به صفحه بهترین کلیساهای شهر مسکو

در این سفر تماشایی با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست