کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مونیخ | گشتی در سومین شهر بزرگ آلمان

مونیخ، شهری تاریخی در جنوب آلمان و سومین شهر بزرگ این کشور است. این شهر بیشتر به خاطر هنر، فرهنگ، پیشرفت های تکنولوژی، امکانات تحصیلی، رشد مالی و شغلی و صنعت گردشگری اش شهرت دارد و همه این ها باعث شد تا در سال 2018 رتبه سوم را در بین بهترین شهرهای دنیا از نظر استانداردها و کیفیت زندگی به خود اختصاص دهد. این ها دلایلی شدند تا ما هم سفری به این مقصد جذاب داشته باشیم. پس در ادامه همراه مان باشید تا شب های مونیخ را در کنار هم از نظر بگذرانیم.

گشت و گذارمان را در هنگام غروب شروع می کنیم و کم کم آسمان رو به تاریکی می گذارد. در دل شب همراه با چشم انداز نورانی شهر پیش می رویم. رد نور ماشین ها، مسیر و جهت حرکت شان را به ما نشان می دهند و جلوه ای دیدنی پیش روی مان می گذارند. همراه مردم شهر سوار مترو می شویم، و پس از آن در کوچه ها قدم می زنیم و از خیابان ها عبور می کنیم. مجسمه طلایی مریم مقدس را خواهیم دید که بر بالای ستون سفیدی در میدان مرین‌پلاتز (Marienplatz) قرار گرفته است. در ادامه در شمال مونیخ گردش می کنیم و به ورزشگاه آلیانتس آرنا (Allianz Arena) می رسیم و بازی نور و رنگ را در نمای بیرونی آن از نظر می گذرانیم. اندکی بعد فواره ویتلزباخن بونن (Wittelsbacherbrunnen) و مجسمه های سنگی آن را تماشاگر می شویم که صحنه ای رویاگون به وجود آورده اند. برج های دو قلو و مدرن هایلایت (Highlight Towers) نیز در شب نورپردازی زیبایی دارند. بازی نور بر روی شیشه های سازه متفاوت و جالب بی ام دبلیو ولت (BMW Welt) نیز دیدنی ست، این ساختمان متعلق به شرکت بی ام دبلیو است و بر روی سقفش یک نیروگاه خورشیدی وجود دارد. در ادامه ساختمان دیگری از این غول اتومبیل سازی را می بینیم که از 4 برجِ چسبیده به هم تشکیل شده است. وارد فرودگاه این شهر می شویم و حرکت نور هواپیماها را در آسمان دنبال می کنیم. آخرین بنایی که به آن سر خواهیم زد، زیگستور (Siegestor) به معنای دروازه پیروزی ست که نور خیابان، به سه طاق و مجسمه آن جلوه خاصی بخشیده است.

با کارناوال همراه باشید تا در شهر نورانی مونیخ قدم بزنیم.


:Video Details

Video produced by: Florian Bemmann

Music: Fantastic Beasts and Where to Find Them

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست