ویدیو HD

سفر به مونیخ آلمان | شهری ثروتمند و جذاب

امروز در کارناوال سفر به مونیخ آلمان را برای تان تدارک دیده ایم. این شهر چنان زیبا و تماشایی ست که ارزش بارها سفر و گشت و گذار را دارد. به همین دلیل ما نیز برای چندمین بار به این دیار سر می زنیم و محو تماشای معماری زیبا و دیدنی های مونیخ می شویم. شهری تاریخی در جنوب آلمان که عنوان سومین شهر بزرگ آلمان را دارد. مونیخ در سال 2018  برای استانداردها و کیفیت زندگی، رتبه سوم را در بین بهترین شهرهای دنیا به دست آورد. این موضوع به خاطر هنر، فرهنگ، پیشرفت تکنولوژی، امکانات تحصیلی، رشد مالی و شغلی و صنعت گردشگری است. 

از منظر جغرافیایی شهر مونیخ در دشت های بایرن شمالی و در ارتفاع ۵۲۰ متری از سطح دریا واقع شده است و با کوه های آلپ ۵۰ کیلومتر فاصله دارد. آب و هوای دلپذیر و طبیعت چشم نواز از جاذبه های گردشگری مونیخ به شمار می روند. از نکات جالب درباره این شهر، می توان به استفاده رایج دوچرخه در آن اشاره کرد؛ فرهنگ استفاده از دوچرخه به خوبی در این سرزمین جا افتاده است. 

در ادامه همراه کارناوال باشید، می خواهیم به این سرزمین دوست داشتنی برویم و از دیدنی های آن لذت ببریم. در سفرمان از پل هکربروکه (Hackerbrücke) دیدن می کنیم و در ادامه نگاهی به موزه آلمان (Deutsches Museum) می اندازیم که به عنوان بزرگترین موزه علوم و فناوری جهان شناخته می شود. این موزه در تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۰۳ میلادی، تاسیس شد و حدود ۲۸۰۰۰ شی از ۵۰ حوزه مختلف علوم فنی و طبیعی در آن به نمایش درآمده اند. از دیگر دیدنی های این جا که در سفرمان با آن مواجه می شویم می توان به میدان کونیس پلتس (Königsplatz) اشاره کرد که در قرن نوزدهم به سبک نئوکلاسیک ساخته شده است.

جاذبه های بی شمار دیگری هم در این سرزمین وجود دارد که یک به یک آن ها را از نظر می گذرانیم. با ما همراه بمانید و این سفر مجازی جذاب را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: F-Stop Production

Instagram: http://www.instagram.com/fstopproduction

Music: river flows in you House-Electro remix

Photo Of Cover: Michael Abid

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET