کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مسقط | پایتخت دیدنی عمان

این بار می خواهیم به تماشای دیدنی های کشور عمان بنشینیم و به همین خاطر سفر به مسقط را در برنامه گشت و گذارمان گذاشته ایم. دیدن این ویدیو به خوبی می تواند حال و هوای این کشور و دیدنی های مسقط را برای مان به تصویر بکشد و ما را با گوشه ای از زیبایی های عمان آشنا سازد. بسیاری از جاذبه های کشور عمان در این شهر قرار دارند؛ در نتیجه گشتی تماشایی در این منطقه خواهیم داشت. 

شهر مسقط در نواحی شمالی پادشاهی عمان قرار دارد و در سواحل خلیج عمان جای خوش کرده است که در ادامه به دریای عرب ختم می شود. این جا علاوه بر پایتختی، بزرگترین شهر سرزمین عمان نیز شمرده می شود. بر اساس سرشماری سال 2015، بیش از 1.5 میلیون تن در این شهر ساحلی و زیبا زندگی می کنند و علاوه بر آن با وجود گردشگرانی که هر ساله به این جا قدم می گذارند مسقط شهری شلوغ و پر رفت و آمد است. بد نیست بدانید این شهر در طول تاریخ، بخشی از قلمروهای متعددی شمرده می شده است که از جمله شان می توان به امپراتوری عثمانی، اتحادیه ایبری، شاهنشاهی ایران و امپراتوری پرتغال اشاره کرد. هر کدام از این ها در برهه ای از تاریخ شهر مسقط را در خاک خود داشته اند و هرکدام شان، یادگاری در این شهر بر جای گذاشته اند. علاوه بر بناهای تاریخی، مسقط دیدنی های دیگری نیز دارد. چندی از جاذبه های این شهر از این قرارند: قلعه جلالی، قلعه میرانی، بلدة السیفة، دیوار مسقط، خانه های اثری، الخیران، باشگاه دریایی بندر روضة، باشگاه غواصی عمان، ساحل البستان، ساحل الجصه، موزه عمان و فرانسه، موزه خانه الزبیر.

بسیاری از این جاذبه ها را در این ویدیو می بینیم؛ پس با کارناوال همراه بمانید و گشت و گذار در شهر مسقط را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: magroswelt

Music: JR Tundra - Shesh Pesh

Photo Of Cover: Manfred Ruland

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

میخواستم بدونم عمان الان ویزای فرودگاهی از طریق فرودگاه مسقط برای ایرانیا صادر میکنه؟ بعضی آژانسای هوایی میگن بله و بعضیا میگن بگیر نگیر داره،بعضی وقتا میدن

08 بهمن 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست