کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به میانمار | گشتی در جنوب شرقی آسیا

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، این بار کشور میانمار را برای سفر برگزیده ایم. چندی است که خبرهای نژادپرستی در این سرزمین، موجب ناراحتی همه مردم دنیا می شود؛ اما ما در سفرمان به دنبال تلخی ها و ناراحتی هایی که مردم این سرزمین را به ستوه آورده نمی رویم. می خواهیم به این سرزمین برویم تا زیبایی های آن را به تماشا بنشینیم و گشتی میان جاذبه های گردشگری و طبیعت دلنواز آن داشته باشیم. کشور میانمار با سرزمین های چین، لائوس، تایلند، بنگلادش و هند مرز دارد و از جنوب غربی و جنوب به ترتیب به خلیج بنگال و دریای آندامان محدود می شود. 89 درصد مردم میانمار از دین بودایی تبعیت می کنند و همین موضوع سبب شده تا در گوشه گوشه این سرزمین، معابد بودایی حیرت انگیزی به چشم بخورد که در سفرمان، چندتایی از آن ها را از نظر می گذرانیم. حال که اندکی بیشتر میانمار را شناختیم کوله بارمان را بر می داریم و به سوی آسیای شرقی و این سرزمین روانه می شویم. ما را در این سفر همراهی کنید.

به میانمار قدم می گذاریم. در همان ابتدا نمای چندین معبد، توجه ما را به خود جلب می کنند. به ویژه در شهر باستانی باگان (Bagan)، به هرسو که بنگرید معبدی به چشم می خورد. ما در میان هوای مه آلود به این شهر نظر می اندازیم و گنبدهای نوک تیز را می بینیم که به سوی آسمان نشانه رفته و گویی در میان قلب آن جای گرفته اند. به راه مان ادامه می دهیم، حتا درون غارها و کنار آبشار نیز معبدی به چشم می خورد. تماشای مجسمه بودا در این سرزمین اتفاق عجیبی نیست؛ درون معبد دامایانی (Dhammayangyi Temple) به یکی از این مجسمه ها بر می خوریم و به تماشای آن می نشینیم. دامایانی، یکی از چند ده معبدِ شهر باستانی است. نگاهی به حیوانات اهلی منطقه می اندازیم و پسرک بودایی را از نظر می گذرانیم. زنی نظرمان را جلب می کند که گردنبندی فلزی بسته تا گردنی کشیده تر داشته باشد. چهره های خندان مردم میانمار را یک به یک تماشا می کنیم. بازهم معابد و خادمین قرمزپوش به جاذبه های سفرمان بدل می شوند و این سفر تماشایی همچنان ادامه دارد...

پس با کارناوال همراه شوید و بهترین های میانمار را تماشا کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست