کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت آرژانتین | تماشای زیبایی های فصل بهار

بهار، یکی از بهترین فصل ها برای سفر است؛ زمانی که هنوز خنکای زمستان در هوا حس می شود و پرتوهای گرم خورشید بر زمین می تابد. این فرصتی ناب است تا طبیعت را در لباسی نو ببینید و از دیدن چشم انداز های منحصر به فرد لذت ببرید. حال و هوای بهار چیزی نیست که عاشقان سفر آن را نادیده بگیرند و از خیرش بگذرند. آنها در تلاشند تا از این فصل نهایت استفاده را ببرند و شاهد نمایش شگفت انگیز طبیعت و حتا فضای متفاوت شهرها باشند. کارناوال سفری بهاری را برای تان در نظر گرفته است؛ می خواهیم شما را به آرژانتین ببریم و لحظاتی به یادماندنی را در آن سپری کنیم. با ما همراه باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

برای خوشگذرانی از شلوغی های شهر فاصله می گیریم و خودمان را به قلب طبیعت می رسانیم؛ جایی که هنوز سپیدی برف بر روی زمین خودنمایی می کند و آفتاب سعی می کند آنها را با گرمایش آب کند. از بالا به زیبایی های طبیعت آرژانتین می نگریم؛ کوه ها را می بینیم، خروش رودخانه را تماشا می کنیم و از دیدن این همه زیبایی شگفت زده می شویم. وقت یک تفریح جذاب است؛ پس قایق را به آب می اندازیم و در میان رودخانه به ماهیگیری مشغول می شویم. هیچ خبری از سر و صدای شهر نیست و همه چیز در سکوت فرو رفته است. بعد از گذراندن اوقاتی خوش در میان رودخانه به گوشه ای دیگر از طبیعت این کشور می رویم و آبشاری مرتفع را می بینیم. تماشای سقوط شکوهمند آب هر کسی را به وجد می آورد و او را مبهوت می کند. این منظره چیزی نیست که بتوانی به راحتی از کنارش بگذری...

باری دیگر با کارناوال همسفر شوید و قدم به مقصدی ناب بگذارید. از دیدن زیبایی های آرژانتین لذت ببرید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ممخ

عاقا با اینترنت فرجی هم دیر بالا میتد ولی اوکی

12 مهر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست