کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت نیوزیلند | مروری بر شگفتی های آفرینش

این بار می خواهیم گشت و گذاری در دل طبیعت داشته باشیم و به تماشای شگفتی های آسمان بنشینیم. برای این منظور، نیوزیلند را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم. به این سرزمین قدم می گذاریم تا چندی از بهترین های آن را با یکدیگر مرور کنیم. پیش از آن بد نیست کمی درباره نیوزیلند بدانیم.

از این سرزمین با نام زلاندنو نیز یاد می شود؛ کشوری که در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار گرفته و از دو جزیره بزرگ و تعدادی جزیره کوچک تشکیل شده است. نزدیک ترین همسایه این سرزمین استرالیاست که در حدود دو هزار کیلومتری زلاندنو قرار دارد؛ با توجه به این مساله، می توانید دریابید که کشور نیوزیلند طبیعت منحصر به فردی را در خود جای داده است که نمونه اش را نمی توان در جایی دیگر پیدا کرد. این سرزمین، طبیعتی کوهستانی دارد؛ بلندترین نقطه این جا قله کوک (Mount Cook) با ارتفاع ۳۷۶۴ متر است. دریاچه های زیبایی نیز در این خطه به چشم می خورد و از آن جایی که این کشور میان آب ها قرار دارد، سواحل چشم نواز همیشه از جاذبه های محبوبش شمرده می شوند. حال که کمی بیشتر زلاندنو یا نیوزیلند آشنا شدیم، راهی این سرزمین زیبا می شویم. می خواهیم گشتی متفاوت و تماشایی در این جا داشته باشیم؛ ما را همراهی کنید.

سفرمان را از کرانه دریاچه آغاز می کنیم و به هجوم ابرها در این منطقه چشم می دوزیم. سایه ابرها بر فراز دریاچه ای، منظره ای شگفت انگیز پدید آورده است. قایقی را می بینیم که در گوشه ای رها شده است و با تلاطم آب ها از این سو به آن سو می شود. پس از آن به تماشای جلوه حیرت انگیز کهکشان راه شیری می نشینیم و محو عظمت و شکوه آسمان می شویم. نیم نگاهی هم به شهاب سنگ هایی داریم که در آسمان می درخشند. اندکی بعد، خورشید پیش روی مان ظاهر می شود، آرام حرکت آن را می نگریم و می بینیم که در افق محو می شود و باری دیگر، کهکشان راه شیری، جلوه گری می کند. بازتاب آن بر روی دریاچه، منظره ای سحر انگیز پدید آورده است. در این گشت و گذار تماشایی شانس آن را داریم که به پدیده شفق قطبی نیز نظری بیندازیم. تماشای دشتی از گل های زرد، ایستادن بر فراز اقیانوسی از ابر از دیگر مناظر زیبایی ست که با آن مواجه می شویم و در نهایت، سفرمان را در کنار دریا به پایان می رسانیم. 

حتما کارناوال را در سفر میان شگفتی ها همراهی کنید.


:Video Details

Produced By: Paul Wilson

Music: A Nova Upgrade By Tyler Bates

The Great Companion By Tyler Bates

The Destroyer By Tyler Bates

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست