ویدیو HD

گشتی در طبیعت و حیات وحش آفریقا | تماشای شگفتی ها

سفر و گشت و گذار در طبیعت پیشنهادیست که به سختی می توان از خیرش گذشت و آن را رد کرد. طبیعت به هر شکلی که باشد باز هم زیبایی های خاص خود را دارد و دل بسیاری را می رباید. امروز در کارناوال به سراغ قاره سیاه می رویم و گشتی در آفریقا را تجربه خواهیم کرد. طبیعت تماشایی و حیات وحش بی نظیر این سرزمین را از نظر می گذرانیم و از شگفتی های آفرینش غرق در حیرت می شویم. دقایقی از وقت تان را به دیدن این ویدیو اختصاص دهید تا مناظری حیرت انگیز را ببینید و سفری کوتاه را به قلب طبیعت داشته باشید. با هم به سراغ زیبایی های آفریقا می رویم که گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشانند و جادوی شان می کنند. با ما باشید و با تماشای این ویدیو لحظاتی را غرق در لذت شوید...

خورشید خودش را بالا می کشد و زمین را در آغوش پرتوهایش جای می دهد. در ابتدا این فلامینگوها هستند که پیش چشم مان خودنمایی می کنند و سپس سر و کله زرافه ها پیدا می شود که به سرعت می دوند. پرواز پلیکان ها بخش دیگری از زیبایی های این ویدیوست و کمی بعد ملاقاتی با فیل ها خواهیم داشت. 

حالا وقت آن است که بر فراز طبیعت تماشایی به پرواز درآییم و چشم اندازهایی کم نظیر را ببینیم. گوره خرها هم از راه می رسند و جلوی مان رژه می روند. در این میان، شترمرغ ها هم جذابیت خاص خودشان را دارند و جالب به نظر می رسند. در ادامه صحنه ای از یک شکار را خواهیم دید که شگفتی دیگری از خلقت به شمار می رود و نگاه ها را به خود خیره می کند. 

کارناوال را در سفر امروز همراهی کنید تا زیبایی های طبیعت و حیات وحش آفریقا را ببینید... 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET