ویدیو HD

گشتی در طبیعت نیوزیلند | تماشای تنگه میلفورد

خودتان را برای آشنا شدن با یک مقصد جذاب در قلب طبیعت آماده کنید و برای لحظاتی همه چیز را کنار بگذارید تا شما را با خود به طبیعت چشم نواز نیوزیلند ببریم. آسمان آبی، رود خروشان، کوه ها و آبشارها و صخره ها؛ همه و همه را در ویدیوی امروز خواهید دید. کارناوال می خواهد شما را به سفری کوتاه و فراموش نشدنی ببرد تا جادوی قلم موی آفرینش را در گوشه ای از دنیا لمس کنید و حیرت زده شوید. شما را به جایی می بریم که در آن هم کوه های پوشیده از برف را می توانید ببینید و هم درختان سرسبز و زیبا را به تماشا بنشینید. با ما همراه شوید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

در لحظات ابتدایی ویدیو با دیدن شکوه یک آبشار شگفت زده می شوید. به پرواز در می آییم تا سقوط تماشایی آب را از نمایی متفاوت ببینیم. ما در تنگه میلفورد (Milford Sound) هستیم که با نام آبدره میلفورد نیز شناخته می شود؛ شاخابه ای از دریای تاسمان واقع در جنوب غربی جزیره جنوبی نیوزیلند که بخشی از پارک ملی فیوردلند به حساب می آید. این آبدره به هنگام طغیان دریا در دره‌ای یخچالی شکل گرفته و تا ۱۹ کیلومتر گسترش یافته است. حالا این مکان به مقصد کوهنوردان و طبیعت گردان تبدیل شده و به خوبی از آنها میزبانی می کند. امروز به بالای صخره ها و سنگ ها می رویم و با فک های بامزه ملاقات می کنیم که بخش مهمی از حیات وحش این منطقه را تشکیل می دهند. 

به آب می زنیم و کمی به قایق سواری می پردازیم تا بر هیجان این سفر بیافزاییم. به گوشه و کنار منطقه سر می زنیم و زیبایی هایش را یکی یکی از نظر می گذرانیم. 

با کارناوال همراه باشید و سفر به طبیعت نیوزیلند را تجربه کنید...

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

مشهد به هیچ جای دنیا عوض نمیکنم

20 آذر 1398

کاربر مهمان

جای خیلی قشنگی هس ولی افسوس توی ایران بدنیا اومد

20 آذر 1398

علیرضا صباغ

ممنون از سایت خوبتون ادم لذت میبره

11 بهمن 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET