کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت نیوزیلند | تماشای تنگه میلفورد

خودتان را برای آشنا شدن با یک مقصد جذاب در قلب طبیعت آماده کنید و برای لحظاتی همه چیز را کنار بگذارید تا شما را با خود به طبیعت چشم نواز نیوزیلند ببریم. آسمان آبی، رود خروشان، کوه ها و آبشارها و صخره ها؛ همه و همه را در ویدیوی امروز خواهید دید. کارناوال می خواهد شما را به سفری کوتاه و فراموش نشدنی ببرد تا جادوی قلم موی آفرینش را در گوشه ای از دنیا لمس کنید و حیرت زده شوید. شما را به جایی می بریم که در آن هم کوه های پوشیده از برف را می توانید ببینید و هم درختان سرسبز و زیبا را به تماشا بنشینید. با ما همراه شوید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

در لحظات ابتدایی ویدیو با دیدن شکوه یک آبشار شگفت زده می شوید. به پرواز در می آییم تا سقوط تماشایی آب را از نمایی متفاوت ببینیم. ما در تنگه میلفورد (Milford Sound) هستیم که با نام آبدره میلفورد نیز شناخته می شود؛ شاخابه ای از دریای تاسمان واقع در جنوب غربی جزیره جنوبی نیوزیلند که بخشی از پارک ملی فیوردلند به حساب می آید. این آبدره به هنگام طغیان دریا در دره‌ای یخچالی شکل گرفته و تا ۱۹ کیلومتر گسترش یافته است. حالا این مکان به مقصد کوهنوردان و طبیعت گردان تبدیل شده و به خوبی از آنها میزبانی می کند. امروز به بالای صخره ها و سنگ ها می رویم و با فک های بامزه ملاقات می کنیم که بخش مهمی از حیات وحش این منطقه را تشکیل می دهند. 

به آب می زنیم و کمی به قایق سواری می پردازیم تا بر هیجان این سفر بیافزاییم. به گوشه و کنار منطقه سر می زنیم و زیبایی هایش را یکی یکی از نظر می گذرانیم. 

با کارناوال همراه باشید و سفر به طبیعت نیوزیلند را تجربه کنید...

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.