کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به نیس فرانسه | شهری در کرانه دریای مدیترانه

از میان مقاصد دیدنی در دنیا، این بار شهر ساحلی نیس (Nice) را برای گشت و گذار برگزیده ایم. این شهر در جنوب شرقی فرانسه و در کرانه دریای مدیترانه قرار دارد؛ همچنین فاصله نیس از مرز فرانسه با کشور ایتالیا تنها سی کیلومتر است. شهر نیس را می توان یکی از مقاصد گردشگری محبوب دانست و از آن جایی که این سرزمین تماما در خط ساحلی کشیده شده است بهشتی برای تفریحات آبی شمرده می شود. ساکنین این سرزمین در حدود 400 هزار نفر هستند، اما از آنجایی که نیس شهری توریستی شمرده می شود همیشه میزبان مسافران بسیاری ست. شهر نیس جاذبه هابی بی شماری دارد و از فضای آرام و دل انگیزی برخوردار است اما هر کسی نمی تواند از پس هزینه های سفر به این شهر بر آید چرا که یک مقصد تفریحی لوکس محسوب می شود. شاید برای تان جالب باشد که فرودگاه این شهر با نام نیس –کوت‌داز (Nice Côte d'Azur Airport)، یکی از برترین فرودگاه های خارج از پایتخت در دنیاست و به عنوان سومین فرودگاه پر رفت و آمد در کشور فرانسه به حساب می آید. به صورت میانگین، روزانه 39 پرواز در این فرودگاه صورت می گیرد. 

اگرچه سازه های مدرن متعددی در این شهر قرار دارند اما باید بدانید قدمت نیس به سالیان دور و قرن 350 پیش از میلاد می رسد. زمانی که یونانی های ساکن مارسی (Marseille) به این خطه آمدند و خانه و کاشانه خود را در اینجا برپا کردند. آن ها نام این شهر را به افتخار نیکه -خدای پیروزی- نیکیا (Nikaia) گذاشتند و با گذشت زمان، این نام به شکل امروزی اش درآمد. 

با کارناوال همراه بمانید تا چندی از زیباترین جاذبه های شهر نیس را با شما به اشتراک بگذاریم. به تماشای پارک کسل هیل (Castle Hill) می رویم، از بخش های قدیمی تر شهر دیدن می کنیم که با نام وو نیس (Vieux-Nice) شناخته می شود، همچنین از میدان ماسنا (Massena Square)، کلیسای ارتدکس روسی (Russian Orthodox Church)، موزه ماتیسه (Musée Matisse) و ... بازدید می کنیم. 


:Video details

Produced By: World Imaginations

Photographer Of Cover: Bosco Ferreira

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست