ویدیو HD

گشتی شبانه در بخارست | پایتخت تماشایی رومانی

از میان هزاران شهر و دیار در سراسر این کره خاکی، این بار نوبت بخارست است که شما را با دیدنی ها و جلوه هایش شگفت زده کند. کارناوال می خواهد شما را به گشتی شبانه در این شهر ببرد و تجربه ای خاص و به یادماندنی را برای تان رقم بزند. بخارست بزرگترین شهر کشور رومانی است و عنوان پایتخت این کشور را یدک می کشد. این شهر بسیار زیبا و شکوه مند است و هر زبانی را به تحسین وا می دارد. بسیاری از گردشگران در نگاه اول این شهر را آن قدرها جذاب نمی پندارند و به راحتی از کنار آن می گذرند اما بخارست جایی است که باید ذره ذره آن را لمس و به قلبش نفوذ کنید تا تجربه هایی ناب را به دست آورید. با ما همراه باشید تا کمی بیشتر این دیار را بشناسید...

در همان ابتدای گشت و گذار شبانه مان به تماشای انعکاس نورها در آب می نشینیم. کم کم به قلب خیابان های شهر می زنیم و یکی یکی از کنار ساختمان هایی که هر یک جلوه خاص خود را دارند گذر می کنیم. بخارست یک شهر مقرون به صرفه اروپایی به شمار می رود و دست شما را در هزینه ها باز می گذارد.

پس از مدتی که از حضورتان در شهر می گذرد کم کم زیبایی های خیره کننده آن را می بینید. لذت قدم زدن در گذرگاه های سنگ فرش و تماشای مردمی در جنب و جوش هر کسی را به وجد می آورد. در این دیار می‌توانید به سراغ کافه های جذاب قرن نوزدهی بروید و دقایقی را در کنار مردم بگذرانید. کلیساهای ارتدکس را از دست ندهید و آرامش آنها را نیز لمس کنید.

ساختمان های مدرن و پرزرق و برق بخشی دیگر از زیبایی های بخارست هستند که جلوه ای ویژه به شهر داده اند و شما را برای لحظاتی محو تماشای خود می کنند.

با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET