کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به آمریکای شمالی | گشتی در کانادا و آمریکا

نظرتان درباره سفر به آمریکای شمالی چیست؟ می خواهیم به بخش شمالی قاره آمریکا برویم و گشتی در کشورهای کانادا و آمریکا بزنیم. دیدنی های آمریکای شمالی بسیار زیاد هستند و بخش اعظمی از آن ها در این دو کشور مذکور قرار دارند؛ البته بخش هایی از کشور مکزیک هم جزو آمریکای شمالی به حساب می آید اما در میان مقاصد سفر امروز ما جایی ندارد. در گشت و گذارمان، نگاهی به برترین جاذبه های آمریکای شمالی در سرزمین های آمریکا و کانادا می اندازیم و سعی می کنیم بیشتر با این دو کشور آشنا شویم. در این سفر مجازی همراه ما باشید. 

در ابتدا، چشم اندازی از شهر همیشه بیدار نیویورک را می بینیم و این گونه سفرمان آغاز می شود. حین گشت و گذارمان در آمریکای شمالی، جلوه هایی فراموش نشدنی از طبیعت را مشاهده می کنیم، همچون پارک ملی یوسمیتی (Yosemite National Park) که در ایالت متحده آمریکا قرار گرفته است و از میراث جهانی یونسکو در آمریکا شمرده می شود. یوسمیتی اولین پارک ملی ایالات متحده است و به خاطر قله های بلند، آبشارها و تنوع حیوانی بالایش شهرت دارد.

در ادامه نظری هم به آبشارهای نیاگارا می اندازیم که در مرز آمریکا و کانادا در استان انتاریوی کانادا و در ایالت نیویورکِ آمریکا قرار گرفته و از شهرت بالایی برخوردار است. شاید برای تان جالب باشد که این آبشارها روی هم رفته بالاترین سرعت جریان در میان آبشارهای جهان را دارند.

در حین سفرمان به شهر سان فرانسیسکو هم سری می زنیم و از معروف ترین سازه این شهر یعنی پل گلدن گیت (Golden Gate Bridge) بازدید می کنیم. این پل از روی تنگه گلدن گیت می گذرد و تنها راه خروج از سانفرانسیسکو به سمت شمال است. یکی از اصلی ترین دلایل شهرت این پل، خودکشی های مکرری ست که از روی آن صورت می گیرد. 

به سه جاذبه شاخص آمریکای شمالی اشاره کردیم و اگر در تماشای این ویدیو همراه کارناوال بمانید، جاذبه های بیشتری را نیز از نظر می گذرانید. 


:Video Details

Produced By: 3motion GmbH

Instagram Account: ronald_3motion

Website: http://www.3motion.tv

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست