ویدیو HD

سفر به عمان | سلطان نشینی زیبا

از میان مقاصد زیبای دنیا، یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس را برگزیده ایم؛ می خواهیم با تماشای این ویدیو، سفر به عمان را تجربه کنیم و با این کشور کوچک، اما زیبا آشنا شویم. با یک برزیلی الاصل، به نام میرو (miro) همراه می شویم و تعدادی از جاذبه های عمان را از نظر می گذرانیم. میرو تا کنون به 246 کشور سفر کرده و عمان نیز یکی از مقاصد سفرش بوده است. او علاوه بر گشت و گذار در شهرهای این کشور، زمانی را هم در طبیعت عمان گذرانده است. با این شخص ماجراجو هم قدم می شویم و این کلیپ از دیدنی های عمان را تماشا می کنیم، شما نیز ما را همراهی کنید.

راه‌مان از میان درختان نخل باز می کنیم و به درون کشور عمان با آفتاب درخشانش قدم می گذاریم. سرزمینی اسلامی، که مانند دیگر کشورهای مسلمان، مساجدش با معماری منحصر به فرد و تماشایی هوش از سر مسافران می برد. یکی از مهمترین مساجد این سرزمین، مسجد جامع سلطان قابوس است که به زعم بسیاری از مسافران، شاخص ترین جاذبه کشور عمان شمرده می شود. اولین بار در سال 1992 بود که سلطان قابوس، دستور ساخت مسجدی گرانقدر و باشکوه را صادر کرد و در نهایت، در سال 2001 کار ساخت این بنا خاتمه یافت. خالی از لطف نیست که بدانید فرش این مکان را هنرمندان هموطن مان بافته و باری دیگر ارزش فرش ایرانی را در دنیا یادآور شده اند. 

در کشور عمان، جاذبه های طبیعی همچون وادی اش شب (Wadi Ash Shab)، غار آل هوتا (Al Hoota Cave)، غار مجلس الجن و ... نیز وجود دارند؛ هر کدام از این ها فرصت تفریح و طبیعت‌گردی جذابی را در اختیار مسافران می گذارند و میرو، مسافر برزیلی الاصل ما هم به چندی از این مناطق طبیعی زیبا سر زده و فرصت تماشای زیبایی های عمان را در اختیارمان قرار داده است. 

دست در دست کارناوال بگذارید و ویدیو گشت و گذار در عمان را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

Website: http://www.onemanwolfpack.de

Photo Of Cover: Dale Johnson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET