کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به پاکستان | گشتی در سرزمین پاکی

در سفر امروز به سرزمینی در همسایگی کشورمان می رویم و گشتی به یادماندنی را در آن تجربه می کنیم. راهی پاکستان می شویم؛ کشوری که شاید تصور خوشایندی از آن نداشته باشید و همیشه چهره اش را با ناآرامی های مختلف تصور کنید. امروز می خواهیم جلوه ای متفاوت از این کشور را نشان‌تان دهیم تا بتوانید تمام تصاویر ذهنی خود را دور بریزید و زیبایی های این سرزمین را نیز بشناسید. نام پاکستان به معنای سرزمین پاکی است و می توان در آن به دیدن جاذبه های بسیار زیبایی رفت. در گشت و گذار امروز طبیعت چشم نواز، مساجد دیدنی، بناهای تماشایی و خیابان های مملو از جمعیت، همه و همه را می بینیم و پاکستان را به گونه ای دیگر می شناسیم. همراه‌مان باشید و در کارناوال به تماشای این ویدیو بنشینید...

 پیش از شروع گشت و گذار در پاکستان بد نیست بدانید که این کشور بر اساس تعداد نیروهای نظامی دایمی مقام هفتم جهان را دارد و تنها کشور اسلامی دارنده سلاح هسته ای است.

سفرمان را با دیدن نمایی زیبا از دریاچه سد تربیلا (Tarbela Dam) آغاز می کنیم که بر روی رود سند قرار دارد. این سد عنوان بزرگترین سد خاکریزی شده جهان را به یدک می کشد و از نظر ساختارِ حجمی دومین سد در دنیا محسوب می شود. از روی این سازه می گذریم و پس از تماشای حیات وحش این کشور به سراغ دیدنی های دیگر آن می رویم.

بر فراز لاهور پرواز می کنیم و ساختمان کالج دولتی (GCU) را می بینیم که دانشگاهی معتبر به شمار می رود. غرق در زندگی شهر مردم می شویم و رفت و آمد آنها را به نظاره می نشینیم. سپس سری به یکی از دیدنی ترین جاذبه های پاکستان می زنیم و مسجد بادشاهی (Badshahi Mosque) یا مسجد عالَمگیری در لاهور را از نظر می گذرانیم. این مسجد از بناهای مهم معماری اسلامی در پاکستان است و به عنوان دومین مسجد بزرگ پاکستان و پنجمین مسجد بزرگ جهان شناخته می شود.

این سفر را از دست ندهید و در تماشای زیبایی های پاکستان با کارناوال همراه شوید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست