نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به پاریس | گشتی در پایتخت سحرانگیز فرانسه

یکی از شهرهایی که همیشه نامش در فهرست مقاصد علاقه مندان به سفر می درخشد، پاریس است؛ پایتخت سحرانگیز فرانسه که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را میزبانی می کند. در ویدیوی امروز کارناوال گشتی در این شهر تماشایی می زنیم و لحظاتی به یادماندنی را در آن می گذرانیم. در این سفر کوتاه به جاذبه های مختلفی می رویم و به گوشه و کنار شهر سر می زنیم. همه چیز مهیاست تا سفری به پاریس داشته باشید و بیشتر با جلوه های این شهر زیبا آشنا شوید. کافیست دقایقی از وقت تان را به ما بدهید و به تماشای این ویدیوی جذاب بنشینید. با ما باشید و این سفر کوتاه را از دست ندهید...

در لحظات ابتدایی ویدیو به سراغ برج ایفل می رویم؛ سازه ای که از آن با عنوان نماد آهنین فرانسه یاد می شود و ارزش بسیاری برای مردم این کشور دارد. به این سازه غول پیکر می نگریم که چگونه راهش را به سوی آسمان باز کرده و در میان شهر ایستاده است تا دل رهگذران را ببرد و شکوهش را به رخ آنها بکشد. 

پاریس به شهر عاشقان نیز معروف است؛ جایی که در خیابان هایش می توانید دلداده ها و عروس و دامادهایی را در حال ثبت تصویر از لحظات شیرین زندگی شان ببینید. همین مساله شیرینی سفرتان به این شهر را چندین برابر می کند. موزه لوور از دیگر مقاصد گشت امروز ماست که یکی از معروف ترین موزه های جهان محسوب می شود.  

در گشت و گذار امروز به بازدید از طاق پیروزی پاریس هم می پردازیم که بیش از 49 متر ارتفاع دارد و به نوعی مرکز محور تاریخی شهر به شمار می آید. این بنا به افتخار سربازانی احداث شد که در طول تاریخ جان خود را در راه فرانسه از دست داده اند. 

با کارناوال قدم به پاریس بگذارید و با تماشای این ویدیو زیبایی های این شهر را لمس کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.