ویدیو HD

سفر به طبیعت پاتاگونیا | لمس شگفتی های آفرینش

در میان شلوغی ها و روزمرگی ها، تماشای مناظر چشم نواز می تواند آرامش را برای دقایقی مهمان روح و جان تان کند. فرقی نمی کند که این منظره در کجای این کره خاکی وجود داشته باشد و یا با چه رنگ و لعابی جلوه گری کند، مهم معجون آرامشی است که می توانید با دیدن این منظره، مزه مزه کنید و با بند بند وجودتان در حالی خوش غرق شوید. کارناوال می خواهد شما را به قلب طبیعت ببرد و گوشه ای از شگفتی های خلقت را نشان تان دهد. امروز می بینیم که قلم موی جادویی آفرینش چگونه رنگ ها را در هم آمیخته و جلوه ای تازه به زمین بخشیده است. با ما همراه باشید و تماشای این ویدیوی آرامش بخش را از دست ندهید...

 به تماشای رودی پر آب می نشینیم و از دیدن هنرنمایی ابرها بر فراز دشت لذت می بریم. طبیعت سحرانگیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. می شود ساعت ها به کوه های سر به فلک کشیده اش نگریست و از سکوت شان راز و رمزهای زیادی را فهمید. لحظاتی را در کنار دریاچه می گذرانیم و چشم اندازی باورنکردنی را می بینیم. این شگفتی ها همه متعلق به پاتاگونیا هستند؛ بخش بزرگی از آمریکای جنوبی که بخش های جنوبی آرژانتین و شیلی را در بر می گیرد و زیبایی های بسیاری را در خود جای داده است. یخچال های باشکوه، رودخانه ها، آبشارها، آتشفشان ها، کوه ها، دریاچه ها و ... همه و همه از جلوه های تماشایی این سرزمین به شمار می روند و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشانند.

یکی از جالب توجه ترین بخش های این ویدیو ملاقات با پنگوئن هاست که با حضورشان حال و هوای دیگری به پاتاگونیا می بخشند. 

با کارناوال قدم به قلب طبیعت بگذارید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید...

همراه ما باشید
عضویت در خبرنامه

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.