کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کشور پرو | تماشای جلوه ای کهن از آمریکای جنوبی

این بار قصد سفر به آمریکای جنوبی را کرده و برای مقصد گشت و گذارمان یکی از سرزمین های کهن این خطه را برگزیده ایم؛ پرو (Peru). اولین زمان حضور انسان ها در این کشور به 9 هزار سال پیش از میلاد باز می گردد و هنوز هم بسیاری از بومیان قاره آمریکا در این کشور زندگی می کنند. پرو آب و هوایی متنوعی دارد و داشتن رشته کوه ها و هم مرز بودن با اقیانوس آرام، به این تنوع دامن زده است. این کشور از پوشش گیاهی و جانوری خاصی برخوردار است و حیات وحش منحصر به فردی دارد. خوبست بدانید بیش از 1800 نوع پرنده، 500 گونه پستاندار و 300 نوع خزنده در این کشور وجود دارند. در ادامه به تماشای حیات وحش پرو می نشینیم، جاذبه های معروف اینجا را از نظر می گذرانیم و همچنین، طبیعت چشم نوازش را تماشاگر خوهیم بود. با ما همراه شوید. 

سفرمان را از منطقه ای سرسبز و تماشایی آغاز می کنیم. قایقی در کناره ساحل، فضای مه آلود، هجوم ابرها در آسمان و ... همگی خبر از سفری خوشایند و دیدنی دارند. از میان هزاران جاندار این سرزمین حیواناتی مانند خرس عینکی (Spectacled Bear)، جَگوار یا پلنگ خالدار آمریکایی (Jaguar)، مارموست کوتوله (Pygmy Marmoset)، تنبل (Sloth) و یوآکاری (Uakari) به استقبال مان می آیند. حیوان دیگری را نیز خواهیم دید که لاما (Lama) نام دارد؛ این حیوان، بی شباهت به شتر نیست اما کوهان ندارد. بد نیست بدانید که حیواناتی همچون لاما نقش پررنگی در زندگی اهالی پرو ایفا می کنند و برای باربری و تامین گوشت و پشم مورد استفاده قرار می گیرند. از این موجودات جالب و تماشایی فاصله می گیریم؛ کمی بعد به حوضچه های نمک شهر ماراس (Maras) می رسیم. این حوضچه های نمک، تاریخچه ای طولانی دارند و قدمت شان به دوره امپراتوری اینکا می رسد؛ یعنی در حدود پانصد سال پیش. جالب آن که این روزها، این حوضچه های نمک بیشتر جنبه توریستی دارند و هرساله، گردشگران بسیاری را به سوی شهر مقدس ماراس می کشانند.

به راه مان ادامه می دهیم، گشتی درون شهرها می زنیم و نگاهی به مردم محلی خواهیم داشت. پس از آن انتظار به پایان می رسد و ما به سوی محبوب ترین و مهم ترین جاذبه گردشگری پرو رهسپار می شویم؛ شهر سنگی ماچو پیچو (Machu Picchu). در ابتدای سفرمان برای لحظه ای این شهر باستانی را دیدیم، اما حالا فرصت داریم تا به خوبی و با دقت تمام اینجا را از نظر بگذرانیم. از این شهر تاریخی به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان یاد می کنند. این سازه اسرار آمیز هم به امپراتوری اینکا تعلق دارد. پس از آن که نگاهی جانانه به این شهر سنگی داشتیم، راهی می شویم تا جاذبه های بیشتری را به تماشا بنشینیم.

با کارناوال همراه باشید تا این سرزمین پر از شگفتی را نظاره کنیم.


:Video Details

Produced by: Jacob and Katie Schwarz

Music: “Eyes Wide Open” by Tony Anderson 

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
پوریا

بسیار عالی پرو کشور مورد علاقه من برای سفر است

30 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست