ویدیو HD

گشتی در طبیعت لهستان | جلوه های شگفت انگیز بهار

بهار از آن فصل هایی است که نمی توان به همین راحتی ها از خیرش گذشت. آمدنش چهره زمین را دگرگون می کند و زیبایی هایش انسان را انگشت به دهان می گذارد. سرزمین هایی که میزبان این فصل هستند لباسی شگفت انگیز از جنس گل ها و شکوفه ها بر تن می کنند و چهره ای شاداب به خود می گیرند. امروز کارناوال می خواهد گوشه ای از جلوه شکوهمند این فصل را نشان تان دهد. به لهستان قدم می گذاریم؛ کشوری در مرکز اروپا که جاذبه های طبیعی بسیاری را در خود جای داده است و از گردشگران دلبری می کند. با ما همراه باشید تا گشتی بهاری در این سرزمین بزنیم و از دیدن زیبایی هایش لذت ببریم.

بر فراز دشت گل ها به پرواز در می آییم و زمین را می بینیم که لباس زردی به تن کرده است. پرتوهای خورشید خودشان را از لابه لای شاخه درختان عبور می دهند و گرمای شان را به زمین می رسانند. شکوفه ها ظاهری متفاوت به درختان بخشیده اند و جوانه ها نیز خودنمایی می کنند. به سواحل این دیار سر می زنیم و دلبری های بهار را در آنجا به نظاره می نشینیم. در میان درختان سر به فلک کشیده قدم می زنیم و نفسی تازه می کنیم. زیبایی های بهار تمامی ندارد و در هر جایی به شکلی خاص جلوه گر می شود. به نیروگاه بادی نیز سر می زنیم؛ جایی که وزش باد توربین ها را می چرخاند و تصویری متفاوت ایجاد می کند. کشور لهستان به دلیل داشتن مناظر بی بدیل طبیعی شهرت بسیاری برای خود رقم زده است و طبیعت دوستان بسیاری را به سوی خود می کشاند. بهار که از راه می رسد علاقه مندان راهی مناطق طبیعی این کشور می شوند تا چشم اندازهایی حیرت انگیز را ببینند.

شما هم می توانید جلوه های بهاری لهستان را ببینید؛ با کارناوال همراه باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
دکتر هادی صفری
 عالیست . فقط
 چرا دانلود نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهاره فلاح

با سلام خدمت شما دوست کارناوالی

با کلیک بر روی علامت فلش رو به پایین در نوار آبی سمت راست ویدیو، می توانید نسبت به دانلود در کیفیت های متفاوت اقدام کنید.

سپاس از توجه تان

13 خرداد 1397

30 اردیبهشت 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET