ویدیو HD

سفر به لهستان | تلفیقی زیبا از طبیعت و تاریخ

 امروز در کارناوال به کشوری سفر می کنیم که جذابیت های فراوانی را در خود جای داده و برای گذراندن تعطیلاتی آرام و دل چسب محیطی فوق العاده است. پس با یکدیگر راهی تماشای زیبایی هایش در یک سفر مجازی می شویم. از میان ابرها و از نماهایی بی نظیر از ارتفاعات به سمت دیاری زیبا و تاریخی می رویم. جایی که نمادهایی از قرون وسطی تا منابع طبیعی دیدنی را در خود جای داده و شما را شگفت زده می کند. آری این بار کارناوال برایتان کشور لهستان را برگزیده تا در کوچه و خیابان هایش قدم بردارید و حال و هوای این کشور را از اعماق وجود لمس کنید. در این راه برای کسب تجارب جدید باری دیگر با ما همراه شوید و از گشت و گذار در لهستان لذت ببرید.

گوسفندان لهستانی در سرزمینی سرسبز مشغول چِرای روزانه هستند و در سمتی دیگر زندگی شهری در جریان است. از طبیعت کشور لهستان هر چه بگوییم کم است. از میان دشت گلی وسیع و خوش عطر و بو می گذریم و با آسمانی صاف و آبی در کنار دریا گام بر می داریم. براستی که صدای مرغان دریایی بسیار به دل می نشیند و گذر از مزارع گندم زار و سرسبز هم خالی از لطف نیست.

به قلعه ی مابورگ می رویم؛ قلعه ای که یکی از بزرگ ترین قلعه های اروپایی است و با قدمتی طولانی در این کشور قرار گرفته، شیروانی های قرمز رنگ و مکان های زیبا و دیدنی تمامی شهر های لهستان را در دقایقی کوتاه کنار یکدیگر قرار داده ایم تا با همه ی آن ها آشنا شوید.

لهستان کشوری اروپایی که علاوه بر طبیعت زیبا، بناهای باستانی بسیاری را در خود قرار داده و فرهنگ بومی مربوط به خود را تاکنون به بهترین شکل ممکن حفظ نموده است.

با کارناوال همراه باشید. و از دیدنی های این کشور لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی فیض زاده

لھستان کشوری است دیدنی بامناظرباشکوھش سرشارازھیجان

21 دی 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET