کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به لهستان | تلفیقی زیبا از طبیعت و تاریخ

 امروز در کارناوال به کشوری سفر می کنیم که جذابیت های فراوانی را در خود جای داده و برای گذراندن تعطیلاتی آرام و دل چسب محیطی فوق العاده است. پس با یکدیگر راهی تماشای زیبایی هایش در یک سفر مجازی می شویم. از میان ابرها و از نماهایی بی نظیر از ارتفاعات به سمت دیاری زیبا و تاریخی می رویم. جایی که نمادهایی از قرون وسطی تا منابع طبیعی دیدنی را در خود جای داده و شما را شگفت زده می کند. آری این بار کارناوال برایتان کشور لهستان را برگزیده تا در کوچه و خیابان هایش قدم بردارید و حال و هوای این کشور را از اعماق وجود لمس کنید. در این راه برای کسب تجارب جدید باری دیگر با ما همراه شوید و از گشت و گذار در لهستان لذت ببرید.

گوسفندان لهستانی در سرزمینی سرسبز مشغول چِرای روزانه هستند و در سمتی دیگر زندگی شهری در جریان است. از طبیعت کشور لهستان هر چه بگوییم کم است. از میان دشت گلی وسیع و خوش عطر و بو می گذریم و با آسمانی صاف و آبی در کنار دریا گام بر می داریم. براستی که صدای مرغان دریایی بسیار به دل می نشیند و گذر از مزارع گندم زار و سرسبز هم خالی از لطف نیست.

به قلعه ی مابورگ می رویم؛ قلعه ای که یکی از بزرگ ترین قلعه های اروپایی است و با قدمتی طولانی در این کشور قرار گرفته، شیروانی های قرمز رنگ و مکان های زیبا و دیدنی تمامی شهر های لهستان را در دقایقی کوتاه کنار یکدیگر قرار داده ایم تا با همه ی آن ها آشنا شوید.

لهستان کشوری اروپایی که علاوه بر طبیعت زیبا، بناهای باستانی بسیاری را در خود قرار داده و فرهنگ بومی مربوط به خود را تاکنون به بهترین شکل ممکن حفظ نموده است.

با کارناوال همراه باشید. و از دیدنی های این کشور لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی فیض زاده

لھستان کشوری است دیدنی بامناظرباشکوھش سرشارازھیجان

21 دی 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست