کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به پرتغال | گشتی در جنوب غرب اروپا

امروز جلوه هایی از طبیعت زیبا و بناهای تاریخی ارزشمند پرتغال را خواهیم دید. این سرزمین، غربی ترین کشور قاره اروپاست که از سمت شمال و شرق در همسایگی با اسپانیا قرار دارد و در بخش های جنوبی و غربی به دریای اطلس منتهی می شود. قرار گرفتن در کرانه اقیانوس، به این کشور سرسبزی و طراوت قابل توجهی بخشیده است که در ادامه، گوشه هایی از آن را تماشا می کنیم. بد نیست بدانید که نام پرتغال از عبارت پورتو کاله به معنای «بندر کال ها» گرفته شده است؛ کال ها یکی از قوم های ساکن اروپا هستند.

در ادامه می خواهیم به چند شهر کشور پرتغال سر بزنیم که علی رغم وسعت کم، تاریخی غنی و جالب توجه دارد. این کشور به خوبی از هویت خود محافظت کرده است. بناهای تاریخی، کوچه های قدیمی و فضای آرام شهرهای این کشور به خوبی حفظ شده اند. قلعه ها و کاخ ها یادگارهایی از روزهای گذشته هستند که در پرتغال زیاد به چشم می خورند. همراه ما باشید تا نگاهی به شهرهای زیبای این کشور از جمله لیسبون، پورتو، پالملا (Palmela)، جزیره سائو میگل (São Miguel Island) و ... داشته باشیم.

با هم کوچه های باریک و سنگی، طبیعت سرسبز و منظره اقیانوس را تماشا می کنیم. دریاچه لاگوا دو فوگو (Lagoa do Fogo) در شهر سائو میگل را در حالی می یابیم که زیر چتری از مه جا گرفته است. پس از گشت و گذاری در طبیعت، از بالای قلعه شهر ابیدوس (Óbidos)، چشم اندازی زیبا را تماشا می کنیم. از جاده ها، خیابان ها و آبشارها می گذریم. در یکی از میدان های مهم شهر لیسبون مجسمه ژوزف اول (Joseph I of Portugal) -از پادشاهان پرتغال- را سوار بر اسبش می بینیم. سپس به نقطه ای از لیسبون می رویم تا بتوانیم شیروانی های قرمز معروف آن را تماشا کنیم. در ادامه مجسمه سفید رنگ بانو الیزابت آراگون (Elizabeth of Aragon) بر سر راه ما قرار می گیرد؛ این بانو زمانی ملکه پرتغال بوده است. باز هم پیش می رویم و یک بنای کوچک 6 متری توجه مان را به خود جلب می کند. این بنا برج بلم (Torre de Belém) نام دارد و در ساحل لیسبون جای خوش کرده است. همه این ها تنها گوشه ای از زیبایی های این سرزمین هستند.

حتما با کارناوال همراه شوید تا برای دقایقی خود را به دست طبیعت و تاریخ پرتغال بسپاریم.


:Video Details

Produced by: Diogo Ueno

Music by: Tony Anderson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست