کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری جذاب به پرتغال | مرور زیبایی های جزیره سائو میگل

پرتغال سرزمینی ست زیبا در جنوب غربی قاره اروپا. این کشور تنها با سرزمین اسپانیا مرز دارد و از غرب و جنوب به اقیانوس اطلس شمالی می رسد. اگرچه، وسعت این سرزمین به همین جا ختم نمی شود و چند جزیره در میان اقیانوس اطلس نیز از تعلقات این سرزمین به حساب می آیند. این جزایر 1643 کیلومتر از طرف غرب با شهر لیسبون فاصله دارند و با نام آزور (Azores) شناخته می شوند.

۹ جزیره آتشفشانی و تعدادی جزایر کوچک و تپه‌های دریایی آزور را تشکیل می دهند. پایتخت آزور شهری بندری به نام پونتاداگاوا (Ponta Delgada) است که در جزیره سائو میگل (São Miguel Island) قرار گرفته است. بر اساس سرشماری سال 2011، این جزایر 245,746 تن جمعیت دارند. مردم آزور بیشتر به شغل های به دامداری و تولید لبنیات، ماهیگیری مشغول هستند. همچنین به صنعت توریسم نیز در این جزایر توجه ویژه ای شده است و مسافران زیادی سالانه به این سرزمین می آیند تا از طبیعت بکر و سواحل تماشایی بهرمند شوند. 

سائو میگل جایی است که امروز قصد سفر به آن را داریم. نام این جزیره در واژه به معنای «جزیره سبز» است و در ادامه می بینید که این نام، حقیقتا برازنده این جاست. سائو میگل یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین جزایر آزور شمرده می شود و از آن با عنوان بهشت پرتغالی نیز یاد می کنند.

دیدنی های متعددی در این سرزمین وجود دارند که در ویدیوی امروز به تماشای شان می نشینیم. دریاچه لاگوآ دو فوگو (Lagoa do Fogo)، آتشفشان آگوا دو پو مسیف (Água de Pau Massif)، دریاچه لاوآ داس فورنس (Lagoa das Furnas) و ... همه از دیدنی های این جزیره هستند و ما نگاهی به آن ها می اندازیم. همچنین زمانی را میان مردم سپری می کنیم تا اینگونه بیشتر با حال و هوای سائو میگل آشنا شویم. 

کارناوال را در این گشت و گذار دیدنی همراهی کنید. 


:Video Detais

Produced By: From Portugal

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست