کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کیتو | گشتی در پایتخت زیبای اکوادور

شهرهای جذاب و دیدنی زیادی در سراسر این کره خاکی وجود دارند که هر یک دنیایی متفاوت از جاذبه ها، فرهنگ، آداب و رسوم و ... را در خود جای داده اند. بارها در کارناوال بار سفر بستیم و شما را با خود به این شهرها بردیم و قدم به کشورهای مختلفی گذاشتیم. این بار نوبت اکوادور است که میزبان مان باشد و ما را به گشتی در پایتخت تماشایی و دلربایش، کیتو، میهمان کند. با هم به این شهر می رویم و به تماشای ساختمان ها و سازه های قدیمی آن می نشینیم. سفری جذاب و به یادماندنی در انتظارتان است، پس دقایقی را با ما همراه شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

کیتو در شمال اکوادور قرار دارد و برخی آن را با ارتفاع ۲۸۵۰ متر از سطح دریا دومین پایتخت بلند جهان می دانند. مرکز تاریخی شهر که به «سنترو هیستوریکو» معروف است در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در ابتدای ویدیوی امروز بر فراز کوتوپاکسی (Cotopaxi) به پرواز در می آییم؛ یک آتشفشان چینه‌ای فعال که از سال ۱۷۳۸ تا کنون بیش از ۵۰ بار فوران کرده است. در این سفر میدان سنت فرانسیس (Plaza de San Francisco) را هم می بینیم که از میادین اصلی و جاذبه های مهم شهر به شمار می رود. 

تاریخ بنای این شهر به سال 1534 باز می گردد و کلیساهای کاتولیک از جمله دیدنی های آن هستند. با وجود بازسازی های فراوان، کیتو هنوز هم روحیه سنتی خود را حفظ کرده و حال و هوایی خاص را برای میهمانان خود رقم می زند. قدم زدن های شبانه و شکم گردی در کافه ها و رستوران ها از جمله تفریحاتی است که در این شهر نمی توانید از خیرشان بگذرید.

با کارناوال قدم به پایتخت اکوادور بگذارید و از این سفر کوتاه لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست