کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر کیتو در اکوادور | دومین پایتخت مرتفع جهان

تا به حال به مناطق بسیاری در سراسر دنیا سفر کرده ایم که شاید تاکنون حتا نام آن ها نیز به گوش تان نخورده باشد؛ اما از دریچه ویدیوهای کارناوال گشتی در آن ها زده اید. در ادامه این سفرهای جذاب، به کیتو (Quito)، پایتخت اکوادور می رویم و چندی از بهترین جاذبه های این شهر را به نظاره می نشینیم. اکوادور در قاره آمریکای جنوبی جای خوش کرده است. این کشور در نواحی غربی خطی ساحلی با اقیانوس آرام دارد و از  شرق نیز، به یکی از منحصر به فردترین جاذبه های طبیعی دنیا، یعنی جنگل های آمازون ختم می شود. اما در کجای این سرزمین باید به دنبال کیتو بگردیم؟! این شهر در نواحی شمالی کشور و بر روی نوار مرتفعی قرار دارد که از شمال به جنوب کشور کشیده شده است و کوه های آند را شامل می شود. کیتو در ارتفاع ۲۸۵۰ متری از سطح دریا قرار گرفته و همین سبب شده است تا آن را به عنوان دومین پایتخت مرتفع جهان بشناسند. همین بر فراز بلندی بودن شهر است که آب و هوایی خنک و معتدل را برای ساکنان و مهمانان فراهم می کند. در ادامه همراه مان شوید تا به تماشای پایتخت اکوادور بنشینیم و سفری دلپذیر را تجربه کنیم. 

در ابتدا از فراز شهر، نگاهی به کیتو می اندازیم و سپس، به درون شهر قدم می گذاریم و با بنایی به نام کلیسای جامعه مسیح (Compañía de Jesús) مواجه می شویم. گچ‌بری ها، کنده کاری های بر روی چوب و تزیینات این کلیسا با ورقه طلا، جلوه ای منحصر به فرد به این سازه داده اند. این کلیسای جامع، شبستانی بسیار وسیع دارد که موجب شهرتش میان کلیساهای شهر شده است. در ادامه، نمای بیرونی چند کلیسای دیگر از جمله کلیسای وحدت ملی (Basílica del Voto Nacional) را نیز از نظر می گذرانیم.

سپس به گشت و گذارمان در شهر ادامه می دهیم و قدری در میان مردم قدم می زنیم. همان طور که گفتیم کیتو چندین و چند کلیسا را در خود جای داده است که در مسیر از کنارشان می گذریم و نیم نگاهی، به ساختمان های زیبا و تماشایی شان می اندازیم. کلیسای سانتو دومینگو (Santo Domingo Church) از جمله این سازه هاست که نمایی سراسر سفیدرنگ دارد. در حین گشت و گذارمان به منطقه گردشگری ال پنسیو (El Panecillo) نیز سری می زنیم و مجسمه ای 45 متری از حضرت مریم را در آنجا می بینیم.

کارناوال را همراهی کنید و با ما به تماشای کیتو بنشینید. 


:Video Details 

Filmed and Edited By: Ionut Turda and Team ATW4K

Music: "Inspirational Timelapse" by truehouse

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست