کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر ریگا | پایتخت زیبای لتونی

شهرهای بسیاری در سراسر کره زمین وجود دارند که شاید نام برخی از آنها برای تان آن قدرها هم آشنا نباشد. شهر ریگا یکی از آنهاست که امروز می خواهیم به آن سر بزنیم و ببینیم در گوشه گوشه اش چه می گذرد. این شهر پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری لتونی است و یکی از مراکز مهم صنعتی، تجاری، فرهنگی و مالی منطقه بالتیک نیز به شمار می رود. ریگا یکی از بنادر مهم منطقه محسوب می شود و عنوان بزرگترین شهر کشورهای حوزه دریای بالتیک را هم به خود اختصاص داده است. ویدیوی امروز کارناوال شما را به این دیار می برد و گشتی کوتاه در آن را برای تان رقم می زند. با ما باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

بر فراز ریگا به پرواز در می آییم و این شهر تماشایی را از بالا به نظاره می نشینیم. ساختمان های قرون وسطایی با ظاهر فریبنده شان هر چشمی را به خود خیره می کنند و دل بینندگان را می ربایند. بیشتر گردشگرانی که به لتونی می روند به قصد بازدید از ریگا قدم به این کشور می گذارند چرا که این دیار پایتخت تاریخی کشور محسوب می شود و مرکز تاریخی آن با بیش از 800 سال قدمت در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. 

ریگا شما را به سال های دور می برد و گردشی در تاریخ را برای تان رقم می زند. کافیست در سکوت از کنار قلعه های تاریخی، کلیساها و ساختمان های قدیمی آن عبور کنید و از دیدن جلوه منحصر به فردشان غرق در لذت شوید. این دیار موزه هایی را نیز در خود دارد که در نوع خود جالبند؛ موزه جنگ ریگا تاریخ ارتش این کشور را نشان تان می دهد و موزه هنر این شهر نیز گشتی متفاوت را برای تان به ارمغان می آورد.

با کارناوال به سفری کوتاه بیایید و به گشت و گذار در ریگا بپردازید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست