کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ریو دو ژانیرو | شهر جهانی برزیل

از میان سرزمین های زیبای جهان، دومین شهر مهم کشور برزیل، یعنی ریو دو ژانیرو را برای گشت و گذار انتخاب کرده ایم؛ می خواهیم تجربه ای مجازی از سفر به ریو دوژانیرو را برای خود رقم بزنیم و اینگونه بیشتر از این شهر زیبا و تماشایی بدانیم. مروری بر تعدادی از جاذبه های ریو دو ژانیرو خواهیم داشت، نگاهی از بالا به شهر داریم و محو تماشای چشم انداز منحصر به فرد این جا می شویم. برای گشت و گذار در شهر ریو دو ژانیرو با ما همراه شوید. 

ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro) یا به اختصار ریو، شهری ست در کرانه های جنوب غربی برزیل با اقیانوس اطلس جنوبی. از مهم ترین دیدنی های این شهر هم، همین سواحلی هستند که چشم انداز اقیانوس اطلس را پیش روی گردشگران و مردم شهر می گذارند. ریو، سه ساحل بسیار معروف دارد به نام های کُپاکابانا، ایپانما و لِبلان که به عنوان به بهشت موج سواران از آن ها یاد می شود. علاوه بر سواحل، بخشی از این شهر که به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده هم در شهرت آن تاثیر به سزایی داشته است. 

همچنین جاذبه های نمادین ریو دو ژانیرو مانند تندیس مسیح منجی (Cristo Redentor) هم که در بیشتر تصاویر این شهر به چشم می خورند و در این ویدیو کارناوال نیز دیده می شوند به این شهر هویت بخشیده اند. بد نیست بدانید مجسمه مسیح با ۳۹٫۶ متر بلندی در سال ۱۹۲۶، در ارتفاع ۷۱۰ متری نوک کوه کورکووادو (Corcovado) ساخته شد. در این مجسمه، مسیح را به صورت ایستاده و با دستانی باز به نمایش گذاشته اند با این مفهوم که عیسی مسیح دستان خود را کاملا باز کرده‌ و حاضر به پذیرش همه انسان ها در آغوشش است.

یکی دیگر از جاذبه های نمادین و مهم شهر ریو هم کوه شوگرلوف (Sugarloaf Mountain) است که شمایل یک کله قند را دارد و از هر جای شهر به خوبی دیده می شود. قله این کوه به خاطر منظره زیبایی که از شهر به نمایش می گذارد و تله کابینی که بر رویش قرار دارد بسیار محبوب و مشهور است.

کمی از ریو برای تان گفتیم، دیگر وقت آن رسیده که به این شهر برویم و مروری بر زیبایی هایش داشته باشیم. کارناوال را همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Nikolaj dk

Music: 1000 Balloons-14667 By Myma Sync

Photo Of Cover: Rafael Dos Santos Ferreira

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست