کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ریاض | گشتی در پایتخت عربستان سعودی

امروز به کشوری در همسایگی مان سر می زنیم و شما را با دیاری آشنا می کنیم که به عنوان پایتخت عربستان سعودی شناخته می شود. به ریاض می رویم که یکی از آبادترین و پررونق ترین شهرهای عربستان سعودی به شمار می رود و بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه این کشور یعنی دانشگاه ملک سعود را در خود دارد. مساحت این شهر چیزی در حدود 1798 کیلومتر مربع است و بالغ بر 6.5 میلیون نفر در آن زندگی می کنند. به طور کلی عربستان کشوری مذهبی محسوب می شود و وجود دو شهر مکه و مدینه آن را به یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری مذهبی تبدیل کرده است و کمتر پیش می آید کسی برای تفریح به این سرزمین برود. اما ریاض دیاری متفاوت است و وجود موزه ها، بناهای تاریخی و طبیعتی زیبا باعث شده تا از این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری جذاب یاد شود. با کارناوال باشید و با ریاض بیشتر آشنا شوید...

در همان لحظات ابتدایی ویدیو، تلفیقی از سنت و مدرنیته را در ریاض خواهید دید. در خیابان های این شهر به راه می افتیم و به گوشه گوشه آن سر می زنیم. جاذبه های توریستی ریاض یکی دو تا نیستند و گردشگران نیز نمره قابل قبولی را به آنها می دهند. مراکز خرید این شهر از جمله جاذبه های آن هستند که کالاهای متنوعی را عرضه می کنند و ساعات خوبی را برای علاقه مندان به خرید کردن رقم می زنند.

برج المملکه، از بارزترین نمادهای کشور عربستان در این شهر قرار دارد که با ۶۵ طبقه ۳۰۲٫۳ متر ارتفاع دومین آسمان خراش بلند کشور به شمار می رود و از آن با عنوان سومین برج حفره دار جهان نیز یاد می کنند. برج الفیصلیه نیز یکی از سازه های بارز این شهر است که یک آسمان خراش تجاری محسوب می شود و عنوان چهارمین سازه بلند عربستان را از آن خود کرده است.

برای دقایقی با ما باشید و همراه کارناوال گشتی در ریاض بزنید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
شمس الله قره داغی

بسیار شهر زیبایی ست خداوند انشاالله قسمت کند ضمن زیارت مدینه و مکه به ریاض نیز بتوانم بروم از مسئولین کشور و عربستان دو کشور مسلمان و همسایه روابط برادری باهم داشته باشند.انشاالله

24 فروردین 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست