کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به سانتیاگو | گشتی در پایتخت شیلی

تا به حال ویدیوهای زیادی را با شما به اشتراک گذاشته ایم، اما در میان مقاصدمان، شهر سانتیاگو را از یاد برده بودیم. این بار می خواهیم سفر به سانتیاگو را تجربه کنیم و این گونه، پایتخت شیلی را بهتر بشناسیم. جاذبه های سانتیاگو بسیار زیاد هستند و در این ویدیو به تماشای تعدادی از آن ها خواهیم نشست. به ما ملحق شوید و دیدن این کلیپ از دیدنی های سانتیاگو را از دست ندهید. 

کشور شیلی محور باریک و بلندی ست در کنار اقیانوس آرام جنوبی و سانتیاگو درست در دره مرکزی کشور قرار گرفته است و از آب ها فاصله دارد. سانتیاگو بزرگترین شهر از شیلی شمرده می شود و با 5.614 میلیون نفر جمعیت (طبق آمار 2017) حدود یک سوم جمعیت کشور را در خود جای داده است. از منظر آب و هوا خوبست بدانید سانتیاگو اقلیمی معتدل مدیترانه ای دارد و به همین خاطر، تابستان هایش تقریبا خشک و زمستان های آن معمولا مرطوب و معتدل هستند.

از دیدنی های شهر سانتیاگو می توان به آسمان خراش هایش اشاره کرد که توجه هر کسی را به خود جلب می کنند؛ همچنین، تپه سن کریستوبل (San Cristóbal Hill) در شمال این شهر هم از جاذبه های شاخص سانتیاگوست. این تپه در حدود 300 متر از دیگر نواحی شهر بالاتر است و به همین خاطر، فرصت خوبی را برای تماشای چشم انداز سانتیاگو به بازدیدکننده ها می دهد. تپه سن کریستوبل را بعد از تپه سرو رنکا (Cerro Renca) بلندترین نقطه در شهر سانتیاگو می دانند. 

همینطور از دیگر جاذبه های سانتیاگو می توان کاخ لا موندا (La Moneda Palace) را نام برد. این کاخ، سکونتگاه ریاست جمهوری کشور شیلی ست و از اهمیت سیاسی بالایی برخوردار است. ساخت این سازه از سال 1784 آغاز شد و هم اکنون این ساختمان با معماری سبک نئوکلاسیک در شهر می درخشد و نظر رهگذران را به خود جلب می کند. 

می خواهیم در ادامه به کمک ویدیوی کارناوال، جاذبه های بیشتری از سانتیاگو را بشناسیم. ما را همراهی کنید و فرصت آشنایی بیشتر با پایتخت شیلی را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By:  Chile en 4K, Chile en UHD

Photo Of Cover: Mariana Ianovska

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست