ویدیو HD

سفر به اسکاتلند | سرزمینی تماشایی در بریتانیای کبیر

از میان سرزمین های جذاب و شگفت انگیز کره زمین، این بار نوبت اسکاتلند است که با زیبایی هایش هوش از سرمان ببرد و طعم یک گشت و گذار متفاوت را به ما بچشاند. امروز راهی این کشور دیدنی می شویم تا سری به جاذبه های آن بزنیم و لحظاتی بسیار متفاوت را تجربه کنیم. اسکاتلند به همراه انگلستان، ولز و ایرلند شمالی، بریتانیا را شکل می دهد و دومین کشور بزرگ آن به شمار می آید. این سرزمین، واحدی سیاسی در شمال غرب اروپاست و یک سوم شمالی بریتانیا را در بر گرفته است. به هر گوشه از این دیار که قدم بگذارید شگفتی تازه ای را کشف می کنید و بیشتر حیرت زده می شوید. خودتان را برای یک سفر کوتاه و به یادماندنی آماده کنید و با تماشای ویدیوی امروز کارناوال به مرور بخشی از زیبایی های اسکاتلند بپردازید.

قطار، سوت زنان عبور می کند و مسافرانش را از میان تپه های سرسبز عبور می دهد. همه چیز بیشتر شبیه یک رویاست؛ اینجا جاییست که می توانید به تماشای گاوهای هایلندی بنشینید و حرکت آزادانه آنها را در طبیعت ببینید. خاستگاه این گاوها اسکاتلند است و از شاخ‌ها و کُرک و موی بلندشان به خوبی شناخته می شوند. به طبیعت این کشور که قدم بگذارید مسحور زیبایی های کوه ها، جنگل ها و تپه های سرسبز می شوید و آرامش را به معنای واقعی تجربه می کنید. این کشور اروپایی مناظر و چشم اندازهای خیره کننده ای را در خود دارد و شگفتی های طبیعی آن با سازه های تاریخی در آمیخته است تا نمایشی بی نظیر را برای تان به راه بیاندازد.

مشغله های ذهنی تان را دور بریزید و همه چیز را برای چند دقیقه فراموش کنید. با کارناوال به اسکاتلند قدم بگذارید و از تماشای زیبایی های حیرت انگیز این سرزمین رویایی لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET