کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به اسکاتلند | سرزمینی تماشایی در بریتانیای کبیر

از میان سرزمین های جذاب و شگفت انگیز کره زمین، این بار نوبت اسکاتلند است که با زیبایی هایش هوش از سرمان ببرد و طعم یک گشت و گذار متفاوت را به ما بچشاند. امروز راهی این کشور دیدنی می شویم تا سری به جاذبه های آن بزنیم و لحظاتی بسیار متفاوت را تجربه کنیم. اسکاتلند به همراه انگلستان، ولز و ایرلند شمالی، بریتانیا را شکل می دهد و دومین کشور بزرگ آن به شمار می آید. این سرزمین، واحدی سیاسی در شمال غرب اروپاست و یک سوم شمالی بریتانیا را در بر گرفته است. به هر گوشه از این دیار که قدم بگذارید شگفتی تازه ای را کشف می کنید و بیشتر حیرت زده می شوید. خودتان را برای یک سفر کوتاه و به یادماندنی آماده کنید و با تماشای ویدیوی امروز کارناوال به مرور بخشی از زیبایی های اسکاتلند بپردازید.

قطار، سوت زنان عبور می کند و مسافرانش را از میان تپه های سرسبز عبور می دهد. همه چیز بیشتر شبیه یک رویاست؛ اینجا جاییست که می توانید به تماشای گاوهای هایلندی بنشینید و حرکت آزادانه آنها را در طبیعت ببینید. خاستگاه این گاوها اسکاتلند است و از شاخ‌ها و کُرک و موی بلندشان به خوبی شناخته می شوند. به طبیعت این کشور که قدم بگذارید مسحور زیبایی های کوه ها، جنگل ها و تپه های سرسبز می شوید و آرامش را به معنای واقعی تجربه می کنید. این کشور اروپایی مناظر و چشم اندازهای خیره کننده ای را در خود دارد و شگفتی های طبیعی آن با سازه های تاریخی در آمیخته است تا نمایشی بی نظیر را برای تان به راه بیاندازد.

مشغله های ذهنی تان را دور بریزید و همه چیز را برای چند دقیقه فراموش کنید. با کارناوال به اسکاتلند قدم بگذارید و از تماشای زیبایی های حیرت انگیز این سرزمین رویایی لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست