کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به سیاتل | مقصدی جذاب در واشینگتن

هزاران شهر و مقصد دیدنی در سراسر این کره خاکی وجود دارد اما این بار این سیاتل است که با زیبایی هایش شگفت زده تان می کند. این شهر دیدنی در ایالت واشینگتن و در شمال غربی اقیانوس آرام قرار دارد و به دلیل تفریحات متنوع و آرامش مثال زدنی اش، گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. با هم سفری متفاوت به این دیار خواهیم داشت و لحظاتی را در میان مردم، طبیعت، بازار و خیابان های این شهر جذاب خواهیم گذراند. اگر می خواهید با ما همراه شوید؛ کافیست چند دقیقه از وقت تان را به ما بدهید و به تماشای این ویدیو بنشینید. با کارناوال همراه باشید و سفری کوتاه را تجربه کنید.

سفرمان را با دیدن چشم اندازی شگفت انگیز آغاز می کنیم و حسابی حیرت زده می شویم. سیاتل شهری آرام و مدرن است که بیشتر آن را به خاطر وجود برج سوزن فضایی (Space Needle) می شناسند اما اگر کمی از هیاهو و روزمرگی های این شهر فاصله بگیریم خود را در طبیعتی می یابیم که آرامش را برای مان به ارمغان می آورد. در این ویدیو، شاهد سقوط شکوهمند آب از آبشارها خواهیم بود، هوای مه آلود کوهستان را لمس خواهیم کرد و لذت نشستن کنار آتش را نیز از دست نخواهیم داد. کلبه ای چوبی در میان طبیعت میزبان ماست که دنیایی دیگر را پیش روی مان قرار می دهد و برای لحظاتی ما را در رویا غرق می سازد. 

سواحل زیبای سیاتل دیگر جاذبه ای است که به آن سر می زنیم. دقایقی را شاهد رقص امواج خواهیم بود و غروب خورشید را خواهیم دید. پس از دیدن ستاره باران شب و روشن شدن آسمان قدم به شهر می گذاریم و جریان زندگی در خیابان های سیاتل را می بینیم.

برای دقایقی با کارناوال همسفر شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست