کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شیراز و ابیانه با اسکیت بازان خارجی | تماشای ایران واقعی

چندی پیش یک ایرانگردی ویژه را با اسکیت سواران جوانی آغاز کردیم که از آن سوی مرزها راهی کشورمان شده بودند و می خواستند گوشه ای از زیبایی های این سرزمین را ببینند. آغاز گشت و گذارمان با آنها یک تهرانگردی متفاوت بود و در طی آن به نقاط مختلفی از این شهر پر همهمه سر زدیم. کمی بعد سفر آنها به یزد و اصفهان را از نظر گذراندیم و شاهد حرکات نمایشی آنها در این دو شهر تاریخی بودیم. اما ماجرای سفر این اسکیت سواران به اینجا ختم نشد و شنیدن وصف شیراز و جاذبه هایش آنها را به این دیار نیز کشاند. دوباره با این جوانان همسفر می شویم و به سوی شیراز و اطراف آن می رویم؛ البته در میان راه به ابیانه هم سری می زنیم. همراه کارناوال باشید و از این سفر فراموش نشدنی لذت ببرید...

پیش از آغاز سفر شما را دوباره با همسفران مان آشنا می کنیم: یاکو اویانن (Jaakko Ojanen) از فنلاند، نسیم لشهب (Nassin Lachhab) از مراکش و کارلوس کاردنوسا (Carlos Cardenosa) از اسپانیا. آنها اسکیت سوارانی حرفه ای هستند که به نقاط مختلف دنیا سر می زنند تا در مکان های مختلف به اسکیت سواری بپردازند. این بار گذرشان به ایران افتاده؛ کشوری پر حاشیه که از هر سو اخباری منفی در مورد آن به گوش می رسد اما این چیزها اهمیتی برای یاکو، نسیم و کارلوس ندارد؛ آنها می خواهند اسکیت سواری کنند و خیلی به این حرف ها اهمیت نمی دهند.

در این ویدیو دوباره با این اسکیت بازان قهار همراه می شویم؛ نسیم درباره این بخش از سفرشان می گوید:

نمی توانستیم ایران را بدون دیدن پرسپولیس ترک کنیم پس راهی شیراز شدیم. در این میان ابیانه را هم دیدیم؛ روستایی سنتی و تماشایی...

در این ویدیو می بینیم که آنها به شیراز می روند و در کنار اسکیت سواری و بازدید از اماکن تاریخی، طعم غذاهای خیابانی را نیز می چشند.

با کارناوال همراه باشید و سفری متفاوت را با ورزشکارانی حرفه ای تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست