کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به سیبری | سرزمین خفته در روسیه

از سیبری چه تصوری در ذهن دارید؟ سرزمینی یخ زده و بی آب و علف که فقط می توان در آن به تماشای کوه های پربرف نشست؟ آیا تا به حال به این دیار به عنوان یه مقصد جذاب برای سفر فکر کرده اید؟ امروز را با کارناوال همراه باشید تا سیبری را به شکلی متفاوت نشان تان دهیم. به طبیعت بی نظیر این سرزمین سر خواهیم زد و دقایقی را غرق در لذت خواهیم شد. سیبری سرزمینی بسیار گسترده در بخش آسیایی روسیه است که مساحت آن به 12800000 کیلومتر مربع می رسد و از رشته‌کوه اورال تا اقیانوس آرام امتداد دارد. این سرزمین گسترده صاف و هموار است و بخش بزرگی از آن را دشت ها در برگرفته اند. از سیبری با عنوان سرزمین جنگل‌های انبوه، رودهای پرآب و دشت‌های یخ زده‌ یاد می کنند که زمستان‌های بسیار سرد و تابستان‌های بسیار گرمی دارد اما زیبایی های بیشماری در آن نهفته اند. با ما باشید و با تماشای این ویدیو به سیبری سفر کنید...

در همان لحظات آغازین ویدیو با دیدن صحنه هایی از سیبری شگفت زده می شوید. بر فراز این منطقه به پرواز در می آییم و جلوه های آن را از نمایی متفاوت به تماشا می نشینیم. آنچه می بینید یکی از بکرترین مناطق دنیاست که به سرزمین خفته شهرت دارد و شگفتی های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از دیدنی هایی که امروز به سراغش می رویم دریاچه تلتسکویه (Lake Teletskoye) است که بزرگترین دریاچه این منطقه به شمار می رود و عمق آن به حدود 325 متر می رسد. این دریاچه چشم اندازی خیره کننده را پیش روی تان قرار می دهد که تا مدت ها در ذهن تان ماندگار می شود.

برای دقایقی کار و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و قدم به خاک روسیه بگذارید. کارناوال را در سفر به سیبری همراهی کنید...

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Алексей

این ویدیو کامپیوتری خوب است که نشان می دهد یک منطقه به نام آلتایی است. من در مرکز سیبری زندگی می کنم و این نام به ندرت در میان مردم محلی استفاده می شود. در حقیقت، سیبری یک منطقه بزرگ است که شامل تعداد زیادی از مناطق به اندازه دولت است. این مناطق و مناطق دارای نام خود، و همچنین ویژگی های طبیعی آنها، ملیت ها و فرهنگ آنها است.

18 دی 1397

امین

فوق العاده زیبا بود.ممنون

10 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست