ویدیو HD

سفر به سیرالئون | کشوری در غرب آفریقا

احتمالا تا به حال نام کشور سیرالئون (Sierra Leone) به گوش تان نخورده و هیچ گونه آشنایی با این سرزمین ندارید. با تماشای ویدیوی پیش رو می توانید تجربه ای مجازی از سفر به سیرالئون داشته باشید و با این سرزمین کمتر شناخته شده آشنا شوید. این کشور در غرب قاره آفریقا قرار دارد و از شمال و شرق با سرزمین گینه‌ و از جنوب شرقی با لیبریا هم مرز است. طبیعت سیرالئون مانند دیگر نقاط آفریقا تماشایی و مسحور کننده به نظر می رسد و چشم ها را به خود خیره می کند.

سیرالئون اولین بار در سال 1461 توسط پرتغالی ها کشف شد و حتی نام این سرزمین هم، از زبان پرتغالی، به معنای کوه شیران، می آید. این کشور برای مدت ها به عنوان منطقه تجارت برده ها برای اروپایی ها شناخته می شد و برده های آفریقایی از اینجا به کشورهای استعمار طلب ارسال می شدند.

سیرالئون در سال ۱۹۶۱ با خلاصی از نفوذ انگلیسی ها، استقلال یافت و امروزه نام رسمی آن جمهوری سیرالئون است. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور، فری‌تاون (Freetown) نام دارد؛ یک شهر بندری که در کرانه اقیانوس اطلس و در نواحی غربی کشور واقع شده است و به عنوان مرکز اقتصادی، مالی، آموزشی، فرهنگی و سیاسی سیرالئون شناخته می شود.

بر اساس سرشماری سال 2015، کشور سیرالئون جمعیت 7,075,641 نفر را در خود جای داده است. با وجود آنکه زبان رسمی سیرالئون انگلیسی ست، اما با این حال مردم این کشور در 16 قوم تقسیم می شوند که هر کدام زبان محلی و آداب و رسوم مخصوص به خود را دارند. در میان این اقوام، قوم تنکه و منده بانفوذترین ها و قدرتمندترین ها به شمار می روند. بد نیست بدانید سیرالئون از غنی ترین کشورها از نظر معادن الماس است اما به عنوان یکی از فقیرترین کشورهای جهان شناخته می شود و تجارت جواهرات قاچاق با عنوان «الماس خون» در این کشور رواج دارد. 

اگر مایلید ویدیوهای بیشتری را در وب سایت ما ببینید، به صفحه اصلی ویدیوهای کارناوال مراجعه کنید. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET