کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به سنگاپور | سرزمینی ثروتمند و مدرن در آسیا

امروز می خواهیم شما را به کوچک ترین کشور جنوب شرقی آسیا ببریم که احتمالا بارها و بارها نامش را شنیده و حتا شاید سفر به آن را نیز تجربه کرده اید. بار سفر می بندیم و راهی سنگاپور می شویم تا گوشه ای از دیدنی ها و زیبایی های آن را ببینیم و لذت ببریم. به کشوری ثروتمند و مدرن قدم می گذاریم که یکی از مراکز بزرگ تجاری داد و ستد کالا در جهان است و در همسایگی مالزی و اندونزی قرار دارد. صنعت گردشگری، یکی از  منابع عمده درآمد سنگاپور به شمار می رود و وجود جاذبه‌های طبیعی فراوان، تنوع قومی، شبکه حمل و نقل گسترده و مناسب و تسلط اکثر مردم به زبان انگلیسی، این سرزمین را به یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی جهان تبدیل کرده است. با کارناوال در این سفر همراه شوید و زیبایی های سنگاپور را در ویدیوی امروز به تماشا بنشینید.

گشت و گذارمان از پارک مرلیون (Merlion Park) آغاز می شود که مشخصه بارز آن همان شیری است که آب از دهانش به بیرون می ریزد و تصویرش در ذهن هر کسی ماندگار می شود. مجسمه مرلیون شکل یک شیر با بدن ماهی است که سمبل سنگاپور به شمار می رود و تلفیقی از نام قدیمی و نام جدید سنگاپور را به نمایش می گذارد. نام قدیم این کشور تماسک (Temasek) به معنای "شهر دریایی" بود و نام جدید آن سنگاپور، "شهر شیرها" معنی می دهد.

نکته جالب در مورد سنگاپور این است که این دیار در گذشته تنها یک منطقه ماهیگیری بود و برای مدت ها یکی از مستعمرات بریتانیا به شمار می رفت. این سرزمین بخشی از کشور مالزی محسوب می شد اما در سال ۱۹۶۵ توانست به شکل یک دولت‌شهر مستقل در آید و رشد چشم گیری داشته باشد. بد نیست بدانید دولت‌شهر به دولتی اتلاق می شود که فقط در یک شهر و مناطق اطراف آن حاکم است. حالا سنگاپور یکی از پررونق ترین سرزمین های جهان محسوب می شود و جلوه ای حیرت انگیز دارد.

با کارناوال همراه باشید و تماشای زیبایی های سنگاپور را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست