کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جزیره اسکای | دومین جزیره بزرگ اسکاتلند

امروز می خواهیم به جزیره سکای (Skye) در کشور اسکاتلند سفر کنیم و گشت و گذاری دلپذیر در این منطقه داشته باشیم. سرزمین اسکاتلند از شمال با دریای نروژ، از شرق با دریای شمال، از جنوب غربی با دریای ایرلند و از غرب با اقیانوس اطلس شمالی مرز آبی دارد. داشتن مرزهای آبی بسیار، موجب شده تا اسکاتلند از سواحل متعددی برخوردار باشد که هر کدام جلوه ای تماشایی به این سرزمین بخشیده اند. اسکاتلند علاوه بر بخش اصلی اش، 790 جزیره کوچک و بزرگ  هم دارد که یکی از همین جزایر، اسکای است. این جا پس از جزیره لویی و هریس (Lewis and Harris) دومین جزیره بزرگ اسکاتلند به حساب می آید.

اسکای یکی از مجموعه جزایر هبریدهای داخلی (Inner Hebrides) است و بزرگترین و شمالی ترین آن ها نیز به حساب می آید. به طور کل آب و هوای هبریدها ملایم و اقیانوسی است و اسکای نیز از این قاعده مستثنی نیست. قدمت سکونت در این جزیره به دوره میان سنگی باز می گردد و صنعت های پر رونق در آن، ماهیگیری، کشاورزی، گردشگری و جنگل داری هستند. بزرگترین منطقه مسکونی در این جزیره پورتری (Portree) نام دارد که به خاطر نمای زیبا و دیدنی بندرش شهرت پیدا کرده است. جزیره اسکای، از منظر حیات وحش نیز غنی ست و حیواناتی چون گوزن قرمز، عقاب طلایی و آزادماهی اطلس به وفور در این منطقه یافت می شوند. در ادامه، ویدیویی از این سرزمین را به تماشا می نشینیم و زیبایی هایش را با یکدیگر مرور می کنیم. 

در مسیرمان به سوی جزیره، از قلعه آلین دونن (Eilean Donan Castle) دیدن می کنیم که در جزیره ای به همین نام واقع شده است. ساختمان اصلی این قلعه را در اوایل قرن سیزدهم، برای دفاع در مقابل حمله وایکینگ ها ساخته اند. زمانی که به جزیره اسکای رسیدیم جاذبه هایی همچون تپه سنگی دِ استور (The Storr) با ارتفاع 719 متر را از نظر می گذرانیم و از پدیده آبشارهای طبیعی فری پولز (Fairy Pools) دیدن می کنیم. 

کارناوال را در این گشت و گذار دیدنی همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Paulo Picca

Music: The King Of The Highlands-21760 By Antti Martikainen

Photo Of Cover: Henrick Conde

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست