کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در جزیره سکای اسکاتلند | مقصد محبوب طبیعت گردان

به ما بپیوندید برای بازدیدی جانانه از طبیعت چشم نواز سرزمین اسکاتلند. می خواهیم به یکی از زیباترین جزایر این سرزمین سفر کنیم و از نگاه پرندگان، به تماشایش بنشینیم. اسکاتلند از 790 جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است و مقصد سفر ما، یکی از آن هاست؛ جزیره سکای (Skye). 

پیش تر هم به این جزیره سفر کرده ایم و گشتی در طبیعت آن داشته ایم. اما از آن جایی که سکای یکی از مناطق محبوب گردشگری در اسکاتلند و میان طبیعت دوستان است، دوباره به سوی آن رهسپار می شویم. یکی از نقطه نظرهای مثبت درباره این منطقه، طبیعت ناب و بکر بودن آن است که توجه هر کسی را به خود جلب می کند و ما نیز، با تماشای این ویدیو بیشتر به این موضوع پی می بریم.

سکای دومین جزیره بزرگ در اسکاتلند است و یکی از مجموعه جزایر هبریدهای داخلی (Inner Hebrides) و بزرگترین و شمالی ترین آن ها نیز به شمار می رود. هبریدها و سکای، از آب و هوایی ملایم و اقیانوسی برخوردارند. شاید برای تان جالب باشد که قدمت سکونت در این جزیره به دوره میان سنگی باز می گردد و سکای، تنها به طبیعتی زیبا ختم نمی شود و تاریخ نیز در این منطقه حرف های زیادی برای گفتن دارد. در ادامه همراه مان بمانید و از دریچه ویدیوی پیش رو، بیشتر با سکای و جلوه های دل انگیزش آشنا شوید. 

در ابتدا سفرمان را از خلیج تانگ (Tongue Bay) آغاز می کنیم و حرکت امواج را در این منطقه نظاره گر می شویم. پس از آن، راهی می شویم تا چشم اندازهای سبزپوش را که از پیش روی مان می گذرند تماشا کنیم. کمی بالاتر گفتیم که طبیعت جزیره سکای، بسیار غنی ست اما با این وجود، در حین گذرمان از فراز این سرزمین، دائما از تماشای مناطق مختلف شگفت زده می شویم. در این منطقه، حتا لغرش زمین هم باعث پیدایش مناظر باشکوه و دیدنی شده است!

با کارناوال همراه بمانید و این ویدیو را از دست ندهید. 


:Video details

Produced By: Stefan Zimmermann

Music: Time By Hans Zimmer

Photo Of Cover: Martin Molcan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست