کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کشور اسلوونی | آمیخته ای از طبیعت و تاریخ

اسلوونی نام کشوری است در جنوب اروپای مرکزی که امروز با آغوشی باز از ما میزبانی می کند. مهمانش هستیم تا دیدنی هایش را یکی پس از دیگری به ما نشان دهد و ما را با خاطره های خوش، راهی خانه کند. این کشور نسبتا کوچک در کنار رشته کوه آلپ و دریای آدریاتیک قرار گرفته و امروز منتظر ماست تا روزی پرخاطره را برایمان رقم بزند. همسفر با کارناوال به اسلوونی بیایید که سفری پر از شگفتی در پیش داریم...

ویدیو و سفر مجازی‌مان به اسلوونی را از آسمان و از میان ابرها آغاز می کنیم. شهرهای این کشور، زیبا و تماشایی هستند؛ جنگلی که با درختان سبز رنگ پوشیده شده، رنگ قرمز سقف خانه ها و هزاران رنگ دیگر که در کنار هم قرار گرفته اند، همگی زیبایی بسیاری به ویدیومان بخشیده اند. با گشتی کوچک متوجه وجود سرسبزی فراوان در هر گوشه و کنار می شوید. طبیعت زیبا، تماشای زندگی شهری و گذر روز و شب، لحظاتی هستند که در ادامه با هم خواهیم دید.

به پیست های ورزشی سر می زنیم؛ پیست دو میدانی، اسب سواری، ماشین سواری و دوچرخه سواری این کشور علاوه بر زیبایی فراوان و منظره ی خیره کننده ای که به نمایش می گذارد، در نزد مردم بسیار محبوب است. از شب های زیبا و رویایی با موسیقی و کنسرت های خیابانی فراوان، همه و همه لحظاتی طلایی هستند که در این سفر نظاره گر می شوید.

پا به پای ما در خیابان ها اسلوونی قدم بردارید و علاوه بر تماشای زیبایی ها از تجربه ای جدید لذت ببرید.

با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست