کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جنوب فرانسه | گشتی در شهرهای مارسی و مون پلیه

از میان هزاران مقصد زیبای جهان این بار نوبت فرانسه است که شما را غرق در جلوه های تماشایی خود کند. همه این کشور را با پاریس و برج ایفل معروفش می شناسند اما همه زیبایی های فرانسه به این شهر و جاذبه ختم نمی شود. اگر کمی جستجو کنید در بخش های دیگری از این کشور هم می توانید خوش بگذرانید و از دیدن جاذبه های بزرگ و کوچک لذت ببرید. اگر دقایقی را با کارناوال همراه باشید می بینید که چه چیزهای دیگری در فرانسه انتظارتان را می کشند؛ دیدنی هایی که شاید تا به امروز از آنها غافل بوده اید. به تماشای ویدیوی امروز بنشینید و سفری مجازی به دیگر شهرهای مهم فرانسه داشته باشید...

مقاصدی که امروز به آنها سر می زنیم مارسی (Marseille) و مون‌پلیه (Montpellier) هستند؛ شهرهایی زیبا و تماشایی. مارسی دومین شهر پرجمعیت کشور فرانسه است. این شهر کنار دریای مدیترانه قرار دارد و بزرگ‌ترین بندر این دریا محسوب می شود. شهری که پیشینه اش به 2600 قبل از میلاد مسیح باز می گردد و می توانید پیوند معماری و طبیعت را در آن به خوبی لمس کنید. انبوه دوچرخه، قایق و کشتی های کوچک و بزرگ چیزی است که توجه گردشگران را در مارسی به خود جلب می کند. کلیسای جامع شهر مارسی از جمله دیدنی های این دیار است که قدمت آن به قرن دوازدهم باز می گردد. 

 در این ویدیو با مون‌پلیه هم آشنا می شوید؛ شهری که می توانید ساعت ها در آن به پیاده روی بپردازید و لذت ببرید. میدان کمدی (Comédie) در مرکز مون پلیه یکی از شاخص ترین دیدنی های آن است و کلیسای جامع سن پیر (St Pierre) دیگر جاذبه آن به شمار می رود. گردش در محله قدیمی این شهر و گشت و گذار در ساحل از جمله فعالیت هایی است که می توانید در مون‌پلیه انجام دهید. 

با کارناوال همراه باشید و سفر به جنوب فرانسه را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست