کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کره جنوبی | مرور زیبایی های کشور افسانه ای

کوله بارتان را ببندید و همراه ما سفر به کره جنوبی را تجربه کنید. می خوهیم از بالا به تماشای این کشور زیبا بنشینیم، دیدنی های کره جنوبی را مرور کنیم و در این میان به چندی از معروف ترین جاذبه های کره جنوبی هم سر بزنیم...

سفرمان را از کلان‌شهر بوسان آغاز می کنیم؛ بوسان یکی از مهم ترین و بزرگترین شهرهای کره جنوبی است و پس از سئول، با 3.5 میلیون نفر جمعیت، دومین شهر پرجمعیت کشور شمرده می شود. این شهر در گوشه جنوب شرقی کره جنوبی و در سواحل دریای ژاپن قرار گرفته است. یکی از شاخص ترین جاذبه های این سرزمین، پل معلق گوآن‌گان (Gwangan) است و ما حتما در سفرمان، از آن بازدید خواهیم داشت؛ کمی بعد، به شهر سئول می رویم. 

از دیدنی های مهم این شهر، می توان رودخانه هان (Han River) و بزرگراه المپیک دائرو (Olympic-daero) را نام برد. همچنین برج جهانی لوته (Lotte World Tower) با 123 طبقه و 555 متر ارتفاع، از دیگر جاذبه های شاخص سئول است. البته این تنها برج مهم شهر نیست و برج نامسان (Namsan Tower) نیز از آن دیدنی های مهم و سازه های قابل توجهی ست که کمتر کسی در سفر به شهر سئول، بازدید از آن را فراموش می کند. این برج بر روی کوه نامسان (Namsan) واقع شده است؛ کوهی که ۲۶۲ متر ارتفاع دارد و به عنوان بام سئول شناخته می شود. جالب آنکه کوه نامسان را به عنوان یکی از نمادهای کره جنوبی نیز می شناسند و حتی در سرود ملی کره جنوبی نیز به آن اشاره می شود. به لطف این کوه، برج نامسان با ارتفاع 236 متر، عنوان دومین نقطه بلند در سئول را از آن خود دارد. 

این ها تنها گوشه ای از دیدنی های سرزمین پهناور کره جنوبی هستند، در گشت و گذارمان از میان طبیعت دلپذیر این کشور نیز می گذریم و دیدنی های بیشتری را تماشا می کنیم. شما هم در این سفر، با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: DroneFanatic

Music: Imagine Dragons - Thunder

Photo Of Cover: Sungjin Kim

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست