کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر بهاری به ژاپن | گشتی در منطقه توهوکو

می خواهیم با سفر بهاری به ژاپن، به تماشای زیبایی های فصل زیبای بهار برویم و از جلوه های چشم نواز آن نهایت لذت را ببریم. چهره ژاپن در بهار بسیار معروف شده است و شاید شما هم تصاویری از آن را دیده باشید؛ تصاویری از درختان گیلاس که لباسی از شکوفه های صورتی رنگ بر تن کرده و جلوه ای دیگر به نقاط مختلف ژاپن داده اند. همه ما از تماشای چنین مناظری لذت می بریم و حتما این کلیپ از بهار در ژاپن برای مان جالب خواهد بود؛ پس دست در دست کارناوال راهی می شویم و این ویدیو را به تماشا می نشینیم ...

ویدیو پیش رو در منطقه توهوکو (Tōhoku region) به ثبت رسیده است. این منطقه، یکی تقسیمات کشوری غیررسمی در ژاپن است و در برخی مواقع، به صورت سنتی استفاده می شود. توهوکو که به نام های منطقه شمال شرقی و ژاپن شمال شرقی نیز معروف است در بزرگترین جزیره کشور ژاپن، یعنی هونشو (Honshu) قرار دارد. این منطقه سنتی، از شش استان با نام های آکیتا (Akita Prefecture)، آئوموری (Aomori Prefecture)، فوکوشیما (Fukushima Prefecture)، ایواته (Iwate Prefecture)، میاگی (Miyagi Prefecture) و یاماگاتا (Yamagata Prefecture) تشکیل می شود. 

در این ویدیو، بخش هایی از هر استان را به تماشا می نشینیم؛ می بینیم که چطور برف کوهستان ها آب می شوند و کم کم زمین لباس سفیدش را از تن در می آورد و لباس بهاری به تن می کند. در ژاپن وقت خودنمایی درختان گیلاس رسیده است، به هر سو که نگاه کنید، شاخه ای با شکوفه های صورتی به چشم می خورد و باد این شاخه ها را نوازش می کند. برف ها آب شده اند، کم کم دریاچه ها و رودخانه ها پر آب می شوند و آبشارهای خروشان، هر چشمی را به خود خیره می کنند.

همه این ها از زیبایی های بهار است، با کارناوال همراه شوید و مروری بر این چشم انداز داشته باشید. 


:Video Details

Produced By: visitjapan

Film Directed By: Yuki Eikawa

Music By: Wolves Unite Japan, Inc

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست