ویدیو HD

سفر به سریلانکا | گشتی در سرزمین هزار رنگ

  با رنگ های شاد و گرم در کشوری با سنت های قدیمی در جنوب اقیانوس هند، شما را به سفری متفاوت دعوت می کنیم. به سریلانکا می رویم، کشوری جزیره ای که در طول تاریخ فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است. ریشه ی مردم این سرزمین به آریایی ها می رسد، اگرچه در طول تاریخ، فرهنگ ها و مذاهب بسیاری بر رویشان تاثیرات متفاوتی نهاده اند. و اما در شهر می گردیم تا با منظره های دیدنی و منحصر به فردی مواجه شویم و لذت ببریم. با کارناوال در سفر به سریلانکا، سرزمینی در جنوب آسیا همراه باشید.

هم چنان که به گشت و گذار در شهر می پردازیم به رنگ های پیرامونتان با دقت فراوان بنگرید. بسیاری از این رنگ های شاد و زیبا به صورت طبیعی و بدون دخالت مستقیم انسان، به این شکل زیبا در کنار هم قرار گرفته اند و مناظر بی نظیری را خلق نمودند. آسمانی آبی تر از همیشه در کنار سرسبزی که تمام منطقه را پوشانده و وجود حیوانات بومی و مهربان منطقه، صفای خاصی به فضا بخشیده است. اگر علاقه مند به دیدن حیوانات هستید باید به شما بگوییم که دیدن حیوانات عظیم الجثه مانند فیل در سریلانکا درست در چند قدمیتان اصلا امر غیر طبیعی نیست. 

اجازه دهید باران های موسمی شما را در آغوش بگیرند و چشمانتان به تماشای زیبایی های معابد بنشیند. مجسمه ها و سقف های زرین معابد بودایی بدون شک یکی از بی نظیر ترین مناظر در این سفر است. غروب خورشید در کنار دریا، چیدن چای در مزارع توسط زنان محلی، موج سواری در موج های خروشان و پیاده روی در کنار گله ای از فیل های کوچک و بزرگ و ... همگی مناظری بی نظیر و مخصوص این دیار است که شما را مجذوب خود خواهد کرد.

امروز هم همانند روزهای دیگر با ما همراه شوید و از آشنا شدن با فرهنگ و آداب و رسوم و زندگی مردمانی دیگر در خطه ای نه چندان دور از ما لذت ببرید.

با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
یلدا

بسان همیشه و همواره بسی لذت بردم از مطلب خوب و ویدیوی عالی که تهیه کردین براتون آرزوی موفقیت میکنم تا همیشه

26 اسفند 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET